Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírnátok azokat a zenéket,...

Leírnátok azokat a zenéket, filmeket amiket egy mostani kamasznak kellene ismernie, hogy jól elszórakozzon az osztálytársaival!? Légyszi értelmes válaszokat

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan?
2016. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Justin Bieber zenéi, például.
2016. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én nem rombolnám magam mindazzal amikkel a mai kamaszok teszik, de ha úgy érzed, hogy neked erre mindenképp szükséged van akkor ajánlom figyelmedbe a Való Világot (ne csak a mostanit az eddigi 7 évadot is), az Éjjel Nappal Budapestet, a Középsuli-t, a Mónika Showt, Balázs Showt.


De nem éri meg feláldozni az értelmet a népszerűségért az agysejtpusztító kereskedelmi tv oltárán.

2016. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.. de zenékre gondoltam pl. (halott pénz) csak nem ismerem őket jól.. amit a harmadik válaszoló felsorolt sorozatokat (vagy mik) pedig egyáltalán nem nézem főleg nem az első kettőt
2016. okt. 13. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

#3-as vagyok, pedig ez a menci, sokat beszélnek ezekről a sorozatokról szünetekben, kár érte.


De a zenéket sem kell túlgondolni egyáltalán, én itt helyben annyit tudok tanácsolni neked, hogy beütöd a legmencibb fesztiválok nevét a keresőbe, és megnézed az előadokat, esetleg youtube toplistákat.


Én ezt helyetted is elvégeztem kis kutatásból -én sem vagyok valamilyen jártas-e téren-, és igazából BÁRMI jöhet ami elég tré, de mégis berobbant a köztudatba egy-két sikerszámmal.


Tessék: Halott Pénz, Punnany Massif, The Biebers, One Direction -ez a Szigetről jött-, de igazából még sorolhatnám

2016. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Wellhello, le ne maradjon
2016. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Útvesztő

Csillagainkban a hiba

Ha maradnék

Ahol a szivárvány véget ér

Taxi 1-2-3-4

Másnaposok

Bébisintér

Rossz szomszédság 1-2

The first time

Mielőtt megismertelek

Papírvárosok

Szegény embert az amish húzza

Macskám családom és a fiúk

Marley meg én

Adam Sandler filmek nagyon jó vígjátékok, pl:

Kellékfeleség

Nagyfiúk 1-2

Filmek közül én ezeket imádom, de itt van pár sorozat is:

Pretty Little Liars-Hazug csajok társasága

Teen Wolf-Farkasbőrben

Scream Queens-Gyilkos történet

The Vampire Diaries-Vámpírnaplók

Gossip Girl-A Pletykafészek

Ghost Whisperer-Szellemekkel suttogó

The 100

The Originals

Én ezeket nézem:) 13/L

2016. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. okt. 13. 19:50
 9/9 anonim válasza:

The idiot song

Jaj de jó, jaj de finom

Legjobb zenék↑

2018. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!