Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várható olyan Star Wars film,...

Crisopher kérdése:

Várható olyan Star Wars film, ami a Régi Köztársaságban játszódik?

Figyelt kérdés
Én nagy Star Wars rajongó vagyok, de nagyon hiányolom azon műveket, amik a Régi Köztársaság történetét dolgozzák fel. Nagyon érdekel, mi is történt pl. YE 5000 környékén. De ilyen dolgokat is érdemes lenne vászonra vinni, mint a mandalóriai háború. Azonban úgy látom, hogy a Disney kizárólag Lucas eredeti trilógiájára építkezik, és mintha nem törődne azzal, hogy ez milyen gazdag és sokszínű univerzum, és milyen komoly történelemmel rendelkezik. Várható olyan film, ami visszavisz minket a Régi Köztársaság korába, vagy a Disney kizárólag a Birodalom korát és az azt követő éveket hajlandó megfilmesíteni?

2016. okt. 14. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mostmár kizártnak tartom, sajnálom, pedig engem is jobban érdekelne. A knife of the old republic nevű játék az egyik kedvencem, de belenezve a disney star wars mesébe, hogy mennyire nem érdekeli az eredeti történet, én nem reménykedem. Az a sorozat egy vicc vagy még annak is rossz.
2016. okt. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2016. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Biztonsági játékot játszanak a Star Wars-szal, mintha nem bíznának abban, hogy csak a név képes eladni egy filmet. Ezért készítenek már ismerős arcokkal, ismert korokban játszódó filmeket. Könnyen lehet, hogy egy Régi Köztársaság film, amit igazán csak a nagy fanok várnának, mivel az átlagnéző nem tudná hova vagy kihez kötni, jóval kevesebb bevételt hozna nekik. A Disney meg nem hülye, hogy kockáztasson, első a profit. Én magam is örülnék egy kis vérfrissítésnek, de pl. a Régi Köztársaság könyvek vagy játékok sztoriját nem szeretném vásznon látni. Viszont ebben a korszakban játszódó, valami eredeti ötleten alapuló filmet szívesen megnéznék. De még bármi lehet, az elkövetkező 10-15 évben jönni fog minimum 1 SW film minden évben, lehet idővel bátrabbak lesznek és mernek újítani.
2016. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2016. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnos nem valószínű, pedig én is örülnék nagyon neki


"knife of the old republic" :DDDDDD

2016. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Benyebonya ***** válasza:
51%

Hát tessék ezt itt aláírni:

[link]

És hátha a Disney is belátja, hogy mekkora szükség lenne rá.

2016. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindig keverem a knife-t a knigth-al :s kicsit tényleg vicces
2016. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Kedves utolsó! Még mindig nem jó, próbáld újra.
2016. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg ugyanazért, amiért a Hobbit-Gyűrűk ura "univerzumból" A szilmarillok-at nem filmesítik meg. Mert a Lucas-féle filmek alkotják az eredetit, a háttértörténetet csak mellékszálként írták meg jóval később, és annyira nem kapcsolódik hozzá, tehát nem feltétlenül szükséges az eredeti filmekhez, és nagyon sokféle témát lehetne benne találni, ami nem feltétlenül lenne sikeres filmként, mert semmi köze sincs az eredeti Csillagok háborúja- trilógiához. Pl. egy olyan filmet/ sorozatot én is támogatnék, ami mondjuk Yoda fiatal korát mutatja be, mert ő egy fontos szereplő, de nagyon keveset lehet róla tudni.
2016. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan szeretnék ezt,ezért az ötlet ott van a lehetőségek listáján.De amiket olvastam róla az alapján először ki lesz futtatva az új béna sorozat 2 része,közöttük a Han Solo és a Boba fett és esetleg egy Plagues,vagy egy Sidious film.És ezek után lesz lehetőség elszakadni végre a Skywalker idővonaltól.Kb 8-10 év,ami persze nem biztos hogy meg lesz lépve.

Egész pontosan a jedi vs sith korszakról volt szó ami lehetséges 1000 évvel előbb,Darth Bane kora.

Szóval nem Revan,a Mandalorok,vagy Malgusék.

2016. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!