Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Inferno filmről?

Figyelt kérdés
Én olvastam a könyvet és szerintem a film egy katasztrófa, felháborító. Kíváncsi voltam, hogy mit szólnak a kritikusok, de azok nem olvasták a könyvet. Szóval elsősorban azokat kérdezném akik olvasták a könyvet.

2016. okt. 14. 20:43
 1/8 szityus válasza:
Pont most jöttem ki a moziból! Nekem nagyon-nagyon tetszett! Kötelező filmek egyikébe tartozik! :)
2016. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom nem olvastad a könyvet, a filmben átírták a könyv sztoriját, a film siralmas. :(
2016. okt. 15. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem volt rossz film. Egy hibája volt csupán. Hogy bármilyen párhuzamot vontak közte meg Dan Brown írása között. Vannak ugyan metszőpontok,de párhuzam nincs.

HA már össze kell hasonlítani, a könyv sokkal izgalmasabb, a filmben az első pár percben lelövik az egyik fő "poént".

2016. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ma néztem meg nagyon jó volt
2016. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Borzasztó, köszönőviszonyban sincs a könyvvel, a vége meg...

!!!!!SPOLIER!!!!!

Mi a frászért kellett Siennának meghalni?!

!!!!!SPOILER VÉGE!!!!!

2016. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, pláne úgy, hogy a legtöbb jelenetet Budapesten vették fel.
2016. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mint film, rendben volt, de zavar hogy sokkal jobb is lehetett volna, ha meg merik lépni azt a befejezést ami a könyvben van.
2016. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyszerűen imádom!❤️

De a könyvet is érdemes elolvasni, mert az is nagyon jó!😊❤️

2020. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!