Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az odaátban Sam és Dean...

Az odaátban Sam és Dean megszállás elleni tetkója az most pentagramm vagy pentákulum? és pontosan mi a jelentése?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 22:24
 1/4 anonim válasza:
88%
Pentákulum, és a démonok elleni megszállás védelme a jelentése
2016. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! de azt viszont nem értem, hogy írták, hogy a pentákulum megfordítva a pentagramm, de azt is írták, ha a pentagrammot megfordítjuk, akkor az meg valami kecskefej, amit átvettek a sátánisták... lehet, hogy csak én vagyok nehéz felfogású, de akkor most ez hogyis van? :D
2016. okt. 14. 22:31
 3/4 anonim válasza:
100%
Mostmár én is össze vagyok zavarodva :)
2016. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tény, hogy három éves kérdés, de nem baj.

A pentagram a felfelé álló öt ágú csillag. Ennek a megfordítása, amikor lefele áll, a sátánista jelkép, mert ha megnézed, (tényleg) egy kecskefejre hasonlít (felső két ág a szarva, alsó ág az álla).

A pentákulum egy körbe zárt pentagram, vagyis egy körbe rajzolt felfelé álló öt ágú csillag.

2019. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!