Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálták sokan az új...

Miért utálták sokan az új terminátort?

Figyelt kérdés
Szerintem jó volt 10/7
2016. okt. 15. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szerintük meg egy mocsok.
2016. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
100%

Én nem utáltam, egyszerűen semmilyennek találtam.

Mert a színészek semmilyenek, vagy épp irritálóak - lásd Jai Courtney mint Kyle Reese egy semmilyen senki, Jason Clarke idegesítően ripacskodik, Emilia Clarke pont a Terminatorban nem tudott vetkőzni, a történettel tönkretették az eredeti koncepciót, PG-13-ra forgattak egy simán magasabb korhatár besorolású filmet. Nyomokban sem tartalmazza az eredeti hangulatot, sem az első nyomasztó légkörét, sem a második végzetszerű érzését (az előzményekből átvett elemek ezen nem segítenek). Az akció kevés.

Szóval erőlködés.

Ha csak akciófilmnek tekintjük, szódával elmegy (bár kevés az akció), de akkor inkább valami normálisat nézek.

A Terminator valójában egy idősebb generációnak jelent valamit, nekik az új filmek csak pénzlehúzás (a 3. komolytalan, gyenge szereplőkkel; a negyedik Schwarzenegger nélkül; az ötödik pedig belerondít az első kettő által bemutatott rendszerbe).

De persze ez csak az én véleményem.

2016. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A terminátornak az első 2 része volt csak jó, de főleg a 2. Amit azóta műveltek vele, az szégyen.
2016. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!