Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film ami neked...

Bigdickcolossimo kérdése:

Van olyan film ami neked tetszik viszont tudod, hogy sokan utálják?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Visszafordíthatatlan


Nem sokan ismerik, akik viszont igen, azok között sokan undorítónak tartják.

2016. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 The magic of banana ***** válasza:
Salo, avagy Szodoma 120 napja
2016. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok emberről nem igazán tudok! Például nekem nagyon bejön az Eredet, a húgom viszont rémunalmasnak találja. Illetve szerencsére ritkán, de van itt egy troll gyerek, aki nem is értem, hogy mit keres ebben a kategóriában, a különböző műfajú rengeteg film közül nem találkoztam még olyannal, amit ne kritizált volna negatívan, a legtöbbről a véleménye: "természetesen sz#r"
2016. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kizo, említettem már, hogy fogyatékos vagy?
2016. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Titanic. Divat utálni, pedig nagy film.
2016. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A amerikai tinifilmek (Disney csatornásak is). Tudom, hogy sokan kiütést kapnak tőlük, de nekem ha ideges vagyok vagy rossz napom volt, jólesik megnézni egy ilyet. És nem vagyok már tini :D
2016. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csillagközi invázió.
2016. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az olasz giallo filmek, "A lány, aki túl sokat tudott", "A nevető ablakos ház" vagy "A kristálytollú madár" és hasonlók. Megvan ezek népes rajongótábora, de az ismerőseim egytől egyig utálják mindet. Hasonlóan negatív kritikákat kap az exploitation (pl. Foxy Brown, Sex and Fury, Köpök a sírodra) iránti rajongásom is.
2016. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Triple crossed /Meleg film/


Sokan utálják, mert bár a sztori jó lenne, a megvalósítás elég gagyira sikerült.

Én is tudom hogy többet ki lehetett volna hozzni belőle, de ettől még imádom. :3

2016. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egy Kés Filozófiája,bár ez dokumentumfilm amin kivégeznek és kínoznak embereket (rekonstruálva) Meg a Groteszk.Helyesen írva: Grotesuku.Az is horror,de csak röhögni lehet rajta xD
2016. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!