Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az gáz ha most elkezdtem egy...

Az gáz ha most elkezdtem egy senki által le nem fordított mangát magyarra fordítani (Akatsuki no yona)? Majd oldalt szeretnék létrehozni ahova feltölteném?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz, ha legelsőként kezded el egy adott manga szinkronjának az alapját???!
2016. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert nem lenne az belőle, hogy kopiztam valakiről?:/ Én fordítanám meg minden, csak vannak olyan emberek, akik nem hinnék el, és ez elég rosszul esen azért, ezért gondolkodom még rajta:/
2016. okt. 18. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy nem fordítják? A 9. fejezetig le van fordítva magyarra.


Ettől függetlenül szerintem fordítsd nyugodtan. Én szoktam mangákat fordítani, és fel is kerülnek(olyat is, amihez már volt pár fejezet, csak nem folytatták). Eddig még soha senki nem vádolt meg plágiummal. Ha még is megtennék, nem kell velük törődni, messziről jött ember azt mond, amit akar.A legtöbben inkább hálásak lesznek, hogy van fordítás.


Sőt, olyan is volt, hogy animéhez én csináltam először feliratot, aztán más is csinált hozzá. Lehet, hogy használt fel az én fordításomból is, de egészségére. Nem számít, a lényeg, hogy a más nyelven nem jól tudók is élvezhessék.


Mindent bele!

2016. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy a 9. fejezetig le van fordítva, de összesen 24 kötetes, ugyhogy mondhatni ,,tovább fordítanám,, . De rendben, akkor lefordítom, köszi mind a kettőtöknek ^~^
2016. okt. 19. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
SZIASZTOK ! ÚRAMISTEN ha tényleg le lett fordíva magyarra ez a manga valaki küldje a linkeeet !!
2020. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!