Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TWD Spoiler? Pár kérdés lentebb.

TWD Spoiler? Pár kérdés lentebb.

Figyelt kérdés

Hello!


Az évadnyitó után kicsit üresnek érzem magam. Más is érez így (?) Illetve pár kérdést szeretnék feltenni.


1. Daryl akciója után Negan miért Glennek sózott oda (?)


2. Negan miért Darylt vitette el a furgonon, mikor az évadzáróban Glenn lépett közbe Maggienél (?)


3. Miért hiszi sok ember, hogy Daryl okozta Glenn halálát (?) Negan olyan kattant, hogy magánakciók nélkül is megölte volna Glennt.


4. Negan mit várt (?)Tapsvihart, mert megbézózott 2 embert és csodálkozik, hogy Rick és a többiek megvetően néznek rá (?)


Nektek hogy tetszett ez a rész (?) Várjátok a következő részt, vagy van olyan, aki kaszálni fogja a sorozatot (?)


Köszi a válaszokat.


Üdv.



2016. okt. 25. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a zárójeles kérdőjelekért, de csak így engedte kiírni.
2016. okt. 25. 11:30
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

1. Ott már nem az volt a cél, hogy mindenkit megrémítsen és feszítse a húrt. Annak csapott oda, aki a legközelebb volt.

2. Azért Darylt vitte el, mert már jó párszor keresztbe tett nekik és meg is ígérte az egyik emberének, hogy majd később megölheti, de addig még játszadoznak vele.

3. Azért Daryl okozta a halálát, mert nem vette komolyan Negant, aki nem tűr ellenkezést. Számomra tök egyértelmű volt, hogy valakit megint agyoncsap emiatt.

4. Nem tapsvihart várt, hanem alázatot. A megvetés egy dolog, a lázadás megint más. Negan nem tűri a lázadókat.


Én imádtam ezt a részt. Végre be merték vállalni a készítők amit sok sorozat esetén nem mernek és nem hódoltak be pár rajongó picsogásának. Mindenki aki walking dead-et néz tudja mit vállal, szóval nem értem a hisztit ami egy-két halálesetet övez. Sajnálom Glennt és Abraham-et is, mert (mások mellett) a kedvenc karaktereim voltak, de örülök, hogy ez egy tökös sorozat és mertek kockáztatni.

Aki ezt nem bírja, az nézzen mást. Ezer olyan sorozat van amiben nem halnak meg főszereplők.

2016. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igenis Daryl okozta Glenn halálát. Én nem hiszem, hogy ott helyben tervezett másvalakit is agyonverni. Nagyon logikus egyébként, hogy nem azt büntette, aki megütötte; így a többiek tudják, hogy senki nem a saját életét kockáztatja egy meggondolatlan cselekedettel, és ennek lényegesen nagyobb a visszatartó ereje, mint ha magát áldozza fel valaki a jónak vélt ügyért.

Negan kiforrott módszerrel rendelkezik már, hogy kell megtörni az embereket. Lám, az égett arcú fickó is milyen hűséges, holott korábban megpróbált tőle meglépni.

Nekem nagyon tetszett a rész. Sajnáltam Abraham-et és Glenn-t, de az biztos, hogy alaposan felrázott ez a rész minket, rajongókat. Furamód most nincs bennem akkora várakozás a sorozatot illetően, de nem is nagyon lehet überelni azt a várakozást, ami az évadnyitót előzte meg.

Simán el tudom képzelni, hogy pár részen belül Daryl is kikerül a képből.

2016. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem picsogtam, csak feltettem pár kérdést. Köszi a válaszokat, mentek a zöldek.
2016. okt. 25. 15:13
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Én azon a véleményen vagyok, hogy Glenn mindenképp meghalt volna. Egy közönségkedvenc karakter halálát ígérték, Glenn az volt.


Ha épp Daryl nem üti meg Nagent, valószínű Glenn akkor is elhalálozott volna.


Daryl pedig azért nem fog meghalni, mert azzal a TWD is kimúlna. Ő hozza a java pénzt a konyhára.


Elképzelhető, hogy Glenn halálával is vesztenek nézőket, hát még Daryl halálával...

2016. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

"mert a közönségkedvenc halálát ígérték"


Igen ezért írták ki.


És úgy írták ki, hogy Daryl tehet a haláláról. Ennyi.

2016. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt nézhetnénk úgy is, hogy Glenn ment önszántából Daryl után (avagy vele), senki nem kérte rá.


Glenn sorsa az volt, hogy mindenképp ott kellett lennie a körben, valószínű már egy ideje eldőlt tény volt a halála, hogy épp Daryl ütötte meg Negan-t, ez már csak részletkérdés. Ha nem üti meg, Glenn akkor is távozik.

2016. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem ment volna Daryl után, akkor ott lett volna az RV-ben az asszonnyal és úgy kerül a körbe, ez mindegy. A lényeg az, hogy ott volt, és Daryl okosságának következtében verték agyon.


Amit te mondasz, annak kb. annyi értelme van, mintha a szereplők a sorozatban az egész zombi apokalipszis eredetéről kezdenék fejtegetni, hogy így is úgy is lett volna, mert Kirkman képregényt akart írni róla, szóval nincs oka, meg okozója, mert zombikról akart írni és slusz és ők egyáltalán azért vannak itt, mert az AMC megrendelt mégegy évadot. Nem ez számít, hanem az, hogy mit hogy játszottak el. És ezt úgy játszották el, hogy Daryl akciózott és arra meg volt egy reakció.

2016. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

És vajon ha Rick csapatával megy, és ha Daryl nem akciózik, nem hal meg? Dehogynem. Ha nincs Daryl, lett volna más, akit beállítanak bűnbaknak. Lehet töprengeni, hogy Daryl miatt kellett meghalnia, de ez nem teljesen igaz.


Persze, próbálják Darylt hibásnak beállítani, de bármilyen körülményt teremtettek volna, Glenn meghalt volna.


Sőt, nézhetnénk azt is, hogy az elején Glenn Maggie irányába akart ugrani, és utána vitték vissza a körbe. Negannek már ez nem tetszett. Ez eleve már egy ok volt, hogy ne kedvelje.

2016. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De nincs ha, meg volna, meg akkor is úgy akarták az írók. Daryl okos volt, Glennt ezért agyonverték. A forgatókönyv írók Daryllel teremtették meg a helyzetet. Ha tudom is én Aaron lesz okos, akkor az ő okosságának a következménye lett volna. Így Darylé. Mit nem értesz ezen? Ennyire szereted Darylt, hogy ennyit nem látsz be, vagy mi?
2016. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!