Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spolier! Walking Dead! Kormány...

Spolier! Walking Dead! Kormányzó vs. Negan? Szempontok lentebb.

Figyelt kérdés

Így,hogy megismerhettük végre Negant is egy rész erejéig,és láthattuk mi mindent követett el Rick csapata ellen,szerintetek az eddigiekhez képest a leggonoszabb főellenséget kaptuk az íróktól,vagy a Kormányzót még nem tudja legyőzni ilyen szempontból?

Tudjuk milyen a Kormányzó. Külön könyvet is kapott. Volt időnk alaposan megismerni,és abban az időben mindenki szerint a leggonoszabb sorozat béli karakter volt.

Viszont ez a tegnapi epizód kissé megváltoztatta az erőviszonyokat kettőjük közt,és úgy vélem.


Szerintetek melyikük a

gonoszabb,manipulatívabb,kegyetlenebb,intelligensebb,veszélyesebb,szervezettebb,könnyebben megfejthető és megérthető a tettei okára?


Ha ez a két karakter egy időben élne,és a csapataikkal összecsapnának,vajon melyikük nyerne?


2016. okt. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Negan egyértelműen erősebb, gonoszabb karakter, mint a Kormányzó. Utóbbiban lényegesen több emberi vonás volt minden gonoszsága ellenére. Mentálisan betegebb volt szerintem, elég csak a fejekre gondolni az akváriumokban. Persze Neganról még nem sokat tudunk, hogy mit csinál, mikor nem épp agyonver vagy megfélemlít valakit.
2016. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem lesokkolt ez az évadnyitó.

Tudtam, hogy Negan paradicsomszósszá fogja verni valamelyikük fejét, de nem számítottam, hogy ilyen brutális lesz, plusz Rick-et konkrétan szénné gyalázza.

Ez nagyon szembetűnő volt.


Annak kifejezetten nem örülök, hogy sokáig benne lesz a sorozatban.

Negan a kormányzónál is rosszabb, mert brutálisabb és kegyetlen.

Pszichopatának nem nevezném, tudja mit csinál, de a viselkedése.... nem tudom mi rá a megfelelő szó.

(Azért az egy plusz pont, hogy mégsem kellett Ricknek levágnia Carl kezét.)

2016. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Minekutan válasza:
Szerintem is a kormányzóban több emberi vonás volt. Ő inkább mentálisan beteg ember volt, nem olyan szinten kegyetlen, és gonosz mint Negan. Persze bosszú, és gonoszság volt a kormányzóban is, de láthattuk az emberi ábrázatát is. Negan velejéig romlott, kíméletlen. Ő erősebb szerintem. Nehéz megmondani melyikük nyerne egy csatát, ha egy időben és helyen élnének. Mindkettő jó szervező, és veszélyes is.
2017. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Negannek is van egy emberi oldala, pl. mikor milánóit főz Carlnak. De ezt ti nem tudhatjátok, mert amikor a kérdés született még nem volt több rész.
2017. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Minekutan válasza:
Igen, azóta kiderült több minden Negan jelleméről. Nem feltétlen öli meg az ellenfeleit. Inkább elszórakozik velük, és a szolgálatába állítja őket, miután megtörtek. A kormányzó inkább eltette az útból azt aki neki nem tetszett, nem volt ilyesfajta játszadozás.
2017. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!