Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamikor a 90es évek közepén...

Zsoszi23 kérdése:

Valamikor a 90es évek közepén volt az m1en egy 4-5 részböl álló francia (? ) kísértetsorozat, egy menyasszonyruhás kísértet volt benne, nagy ódon kastélyban. Hétköznap késö este adták, emlékszik valaki a címére?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy hasonló, a Visszajárók (Les Revenants), de az 2013-ban ment a Viasat 3-on! :/
2016. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jó sorozat ez is, de ez újabb.
2016. okt. 27. 22:02
 3/3 anonim válasza:

Hello! Ezt a sorozatot én is régóta kerestem, most végre megtaláltam!:) Senki sem emlékezett rá.

A kísértetnek vérzett a feje, és állítólag a női főszereplőnek valami felmenője volt. Mintha a vár Cartagenában lett volna, ez a név megmaradt. A végén kiderült, hogy az egész csalás, azt hiszem a Melchior nevű férfi leplezte le.

A címe: Örökölt kísértetek (Fantômes en héritage)

Francia-spanyol-német tévéfilmsorozat 1992

1994. március 7, 15, 21, 30 MTV1

[link]

[link]

2017. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!