Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liars vagy...

Pretty little liars vagy Gossip girl?! Melyik jobb sorozat, és miért?

Figyelt kérdés
A könyveket olvastam,amiket magyarul kiadtak mindkettőből,azok tetszettek.Igaz már pár éve olvastam őket.Melyik mennyiben tér el a könyvtől?Melyik sorozat jobb;és mièrt?Köszi!
2016. okt. 27. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyiket sem olvastam viszont mindkét sorozatot néztem/nézem.

Nekem tetszettek a maguk módján,de ha választanom kell akkor egyértelműen Gossip Girl.

Egyszerűen azért mert egy kicsit komolyabbnak tartom és érdekes volt benézni a dúsgazdag amerikai fiatalok életébe :)

A Pll egy fokkal "gyerekesebb" vagy nem is tudom,hogy fejezzem ki.

De mint mondtam mindkettőt szeretem :)

26/N

2016. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gossip girl...a PLL tényleg gyerekes, 1x elmegy de nem tudnám ujból végig nézni, ahhoz elég unalmas. A GG osszes részét láttam vagy 3x. Most megint elkezdtem nézni és tudom hogy minden évben végig fogom nézni..:D a GG-t feltétlenül nézd meg, nagyszerű színészei vannak, a PLL-nek nem annyira 19/L
2016. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Könyvben nekem a PLL ezerszer jobban tetszett, viszont amikor megnéztem a sorozatot nagyon csalódott voltam. Teljesen más. GGből a sorozat jobb lett, mint a könyv, bár lehet, hogy ez igazából a márkás ruhák érdeme. A PLLt 2x néztem végig. Megnéztem 6 évadot, aztán újrakezdtem úgy, hogy már tudtam ki a. A GG rengetegszer néztem újra, bár ha már tudod, hogy ki GG rájössz, hogy a sorozat írói úgy gondolkoztak, hogy kire nem számítassz, és az lesz. Amúgy ha olvastad a könyvet, akkor ahhoz igazodsz és már odafigyelsz a hibákra. Pl a PLLben a könyvben Toby öngyilkos lesz, de a filmben fontos szerepe van
2016. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!