Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Nana c. anime?

Miről szól a Nana c. anime?

Figyelt kérdés
Olvastam pár kommentet,meg egy rövidebb leírást és mondták,hogy elég depressziós néhol helyen.Pl. hogy meghal valaki?!Szóval ha valaki letudná írni,annak megköszönném. :)
2016. okt. 30. 20:36
 1/4 anonim válasza:
100%
2 Nana nevű csaj van az egyik lökött és aranyos a másik meg zenész és komoly. egy vonaton utaznak tokióba menet aztán egy lakásba költöznek. De komoly dolgokról is van szó benne engem nagyon megfogott. De csak akkor nézd meg ha nem rémít meg a nincs boldog befejezés gondolata
2016. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2016. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Belenéztem az első részbe és nem rossz.Láttam már más videókat is róla.Mégegy kérdés.Az anime végig feldolgozza a cselekményt és végig levan szinkronizálva?Amúgy már megszoktam a nem happy endes dolgokat,mert legtöbbször sosem úgy alakul az anime,ahogy én szeretném vagy éppen amelyik lánynak szurkolok,de ő bukik el.:)
2016. okt. 30. 21:29
 4/4 anonim válasza:
le van szinkronizálva teljesen ;)
2016. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!