Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket, sorozatokat...

Milyen filmeket, sorozatokat ismertek, amik középkor szerűek, és nagy seregek csapnak össze, de közben van jó történetszála is?

Figyelt kérdés

Pl. Vikings, Trónok Harca, A Gyűrűk Ura , Hobbit


Azt, hogy középkor szerűek úgy értettem, hogy kardokkal vívnak, királyságok vagy klánok csapnak össze. Fantasyk előnyben, és jó hogyha nem magyar feliratos, hanem magyar szinkronos. Amikben hatalmas seregek vannak, és nagyon epic módon csapnak össze. Na ilyen fajták érdekelnek engem.



2016. okt. 31. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A hős legendája

Merlin

2016. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 A hős legendáját nem ismerem, de most majd megnézem.

A Merlin sorozatot ismerem, a vége tetszett, ahogy elment mellette a kamion :D (Ha ugyan arrol a sorozatra gondoltunk, amiben az a piros felsős fekete hajú Merlin srác segít a szőke Arthurnak)

Köszönöm, ment a zöld kéz. :)

2016. okt. 31. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Végre valaki, akinek tetszett a vége. xD

Amiket én nézek:

The last kingdom (itt forgatták)

Beowulf: Return to the Shieldlands

Ezekben nincsenek annyira hatalmas csaták, mert hát egy sorozatnak vannak limitjei, de elég sokat harcolnak benne.

2016. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 1. 05:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Borgiák..hát az gyakorlatilag tronok harca2..
2016. nov. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jeanne d'Arc - Az Orléans-i szűz


[link]


Van benne egy-két jó csata.

2016. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!