Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek...

Ancs41 kérdése:

Mi a címe annak a filmnek amiben ha jól emlékszem egy vörös hajú nő szerepel és nem vagyak benne biztos h álmodja-e vagy látomása van de egy család ugrik be neki ahol a nő ugyanugy néz ki mint ő és az életükről vannak "látomásai"?

Figyelt kérdés
utánna elkezd róluk nyomozni és valóban létezett ez a család . és már csak annyira emlékszem hogy a végén sikerült is megtalálnia annak a családnak 3-4 tagját akik testvérek de már idősek voltak akkor?!
2016. nov. 4. 22:26
 1/5 Orultseg123 ***** válasza:
Jo film lehet. Kivancsi vagyok en is.
2016. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz vissza! (2009)?
2016. nov. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen valami ehhez hasonló az is, de az régebbi, utoljára a Duna tv-n láttam..annyira még emlékszem belőle, hogy a család akik után keres ott több gyerek volt és a férj az alkoholista volt és a nőt folyton teherbe ejtette már annyit szült a nő, hogy az orvos javasolta nekik hogy még egy baba és nem éli túl a szülést és így is lett...
2016. nov. 20. 22:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg találtam! Igaz évek kellettek hozzá, de megvan!

Címe: A tegnap gyermekei

2021. jan. 13. 09:19
 5/5 TR75 ***** válasza:
Köszi a visszajelzést :-)
2021. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!