Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi baja a nagymamámnak? A...

Mi baja a nagymamámnak? A vörös rúzs tényleg ennyire kihívó?

Figyelt kérdés

Imádom a vörös árnyalatú rúzsokat. Jól is állnak mert nagyon világos a bőröm és sötét a hajam, olyan hófehérkés leszek tőle. :D Családi összejövetel volt és hozták a nagyit is. Mikor meglátott nekem támadt, hogy: Mi ez a szín, mit képzelek? El akarom csábítani az unokatestvéreim? Vérfertőző akarok lenni? Hát semmit se tanított nekem édesanyám?

Meglepődtem. :D Végül a bátyám nagy vigyorgások közepette elvezette a mamát, hogy be szeretné mutatni valakinek. A vörös rúzs tényleg ennyire kihívó vagy csak az öregeknek nehéz elfogadni?



2015. aug. 13. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Alkalomhoz illoen valassz ruzst is. A voros tenyleg eleg meresz. Egy randevura vagy esti partira oke de nem igazan illik egy csaladi osszejovetelre. Van akihez abszolut nem is illik a voros mert olyan az arca.

De ez csak az en velemenyem, manapsag mar egy fel kilo sminket hordanak meg a 12 evesek is.

2015. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

hát családi összejövetel alkalmával lehet tényleg túlzás.de valami esti bulin vagy esetleg fotózáson nekem nincs bajom vele.

a nagymamád meg ilyen,az enyém is a szívéhez kap ha szerinte valamilyen szentségtörést követtem el,közben meg a mai világban tök normálisnak számít:D

szóval szerintem nincs baj a vörös rúzzsal,ha tudod viselni.de lehet tényleg nem családi összejövetelre való.

2015. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
:) Hát, amikor ő volt fiatal, akkor nagyon az volt. Sőt nekem azt mondták az öregek hogy csak a könnyűvérűek és a prostik kenték ilyennel magukat az ő idejükben. Ezért mondta azt a csábítgatós dolgot. Teljesen vér komolyan vette amit magában elgondolt. Ne haragudj rá, csak öreg. Szép is lenne ha ma is csak a piros rúzs lenne ami kihívó. Van még ezer sokkal durvább dolog amiről nagyanyó jobb ha nem is tud. Ha vele, találkozol, inkább ne kend fel. :) Anyám mondjuk már nem ezért utálja a piros rúzst.
2015. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Rúzs színének kiválasztása is olyannak kéne lenni mint a ruhaválasztásnak.

Nem mindegy, hogy mikor használod a vörös rúzst. Mert bizony a vörös rúzs a csábítás rúzsa. Nem való egy családi összejövetelhez. Olyan bakit követtél el mintha templomba 2 részes fürdőruhába mennél. Nincs semmi baj a fürdőruhával, de nem templomba való. Legközelebb ne használj vöröst rúzst családi ünnepek alkalmával, sőt akkor se ha munkát keresel..:)

2015. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
19 vagyok, nem használok sok sminket, nem változtatom meg vele az arcom mert nincs miért. Viszont a rúzsokért oda vagyok. Én hétköznapokra is viselem. :D
2015. aug. 13. 20:15
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
ha ennyire imádod és használod őket,akkor hogyhogy most látott először így kikenve?
2015. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nos családi összejövetelekre ha nagymamát hozzák többet tényleg nem kenek fel. :D Nem vettem tőle sértésnek de fura volt.
2015. aug. 13. 20:18
 8/17 A kérdező kommentje:
Az iskola miatt csak ritkán találkozom vele. Közöségi oldalakon meg ugye nincs fenn a mama. :D
2015. aug. 13. 20:21
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem volt, hogy néha suliba tettem fel egy kis vörös rúzst, senki nem szólt be, megdicsértek milyen jól állt. A nagyanyám sem szólt be érte, de ha ha bikiniben látna meg, tuti pattogna. Ha együtt nézzük a tévét, és meglát egy hasvillantós rucis csajt, mindig pattog, hogy milyen könnyűvérűek ezek a lányok, hogy vannak felöltözve, mi az, hogy ki van a hasuk.


Egyébként mondd neki, hogy az ő idejében a rúzs teljesen szokványos volt Amerikában. :D

2015. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én mamám csak a feketétől meg a halálfej motivumtól akad ki(nem én öltözök így hanem uncsitesóm)Én egyszer lakkoztam feketére a körmöm egyszer szólt aztán leszarta.Amúgy a ha rúzst látna rajtam nem tom mit szólna,de nem hinném h valaha is megtudom met én a rúzsok szagától rosszul vagyok meg nem birok úgy inni se levegőt venni.Am meg csak szempillaspirált használok mielőt túlsminkelt 12 évesnek tünnék.Meg talán ritkán halvány körömlakk de ennyi.
2015. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!