Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ha lesz vagy...

Kings56 kérdése:

Szerintetek ha lesz vagy lenne a Naruto Shippuudennek folytatása mi lenne a jobb az hogy, továbbra is Naruto lenne a főszereplő ( a sztori lehet ne az ut a hokagévé vállás) vagy ha a fia át venné a főszerepet?

Figyelt kérdés
Szerintem az első szerintetek??
2016. nov. 6. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve tul van nyuzva a sztori kis tesom vegig birta nezni legalabb is azt mondta( en nem hiszek neki mert ahogy szamoltam fizikai idoben merve keptelensegnek tartom :D ) ha mar a japanok is meguntak akkor szerintem annyi az egesznek.(beszeltem japannal mielott beszol valaki :D ) am nem ugy van hogy a kovetkezo generaciorol lesz egy sorozat? En legalabb is ezt hallottam.
2016. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manga folytatás van, havi 1 alkalommal Boruto néven fut.

Valszeg indul majd később anime is belőle.

2016. nov. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Narutot már nem hiszem,hogy tovább fogják húzni.Folytatni fogják a Borutoval,ami ugye Naruto fia és ő lesz a főszereplő.
2016. nov. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem Sasuke lánya érdekel. *-* Ti perverzek, nem azért, hanem mert kíváncsi vagyok a képességeire. Mármint a Sharingan képességeire...És, hogy OP-abb lesz-e, mint Itachi volt. :)
2016. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!