Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit tennétek ha a kezetekbe...

Ti mit tennétek ha a kezetekbe kerülne a Death note ugyanazok a szabályokkal mint a sorozatban?

Figyelt kérdés
Követnétek Light cselekedeteit vagy valami másra fordítanátok ezt a kincset?

2016. nov. 8. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és Ryuk lenne a halálisten aki melletttek van
2016. nov. 8. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve a következményeket, nem használnám.
2016. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én legfeljebb máshogy lennék önző. A világot megváltoztatni úgy nem lehet, ahogy ő elképzelte, közel sem tud annyi embert eltenni láb alól, és még ha rossz politikai vezetőkre, diktátorokra is koncentrál, nem tudja meghatározni, ki vegye át a helyüket.


Viszont, mivel kontrollálni lehet az áldozat halál előtti cselekedeteit, ez rengeteg lehetőséget ad, amivel előnyökhöz lehet jutni. Például beírod a főnököd nevét az utasítással hogy előléptessen vagy adjon egy vastag fizetésemelést, halál idejének okának meg megadod, hogy mondjuk 90 éves korában végelgyengülés.

2016. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve még simán ugyanazt, vagy ahhoz hasonlót cselekedtem volna, mint amit Light is tett. Most ha a kezembe kerülne egy ilyen füzet, beraknám a fiókba, és "ínséges időkre" tartogatnám. Nem használnám azonnal, de sosem lehet tudni, mikor jönne jól egy ilyen eszköz.
2016. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát...elkérném a halál istenek szemét, és megölnék minden embert, majd a végén saját magamat is... Úgyis olyan elba*zott a világ
2016. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elrejteném és életem végéig hozzá sem nyúlnék (na jó, de, de nem írnék bele semmit). Bár ez igen nagy dilemma, hogy így vajon bűnösebb vagyok-e mintha használnám, vagy hogy nem-e lenne jobb és önzetlenebb ha a gonoszok megölésére használnám. Ugyanakkor nekem nincs jogom Istent játszani... Na de elkalandoztam.

De soha nem használnám és tovább sem adnám. Így senki nem jutna (kvázi miattam) arra a sorsra, mint Light (fogalmam sincs mi lesz vele majd egyszer a halála után mert még nem láttam végig, viszont nem tűnik jónak). Illetve senki sem érzetne hozzá, persze, bár ezen erősen gondolkozom. Ja, és így ha minden igaz halálom napjáig egy halálisten lenne a társaságom :D

És ha meghalnék, visszakapná a listáját. Addig meg ellátnám sok-sok almával :'D

2016. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A következmenyek miatt nem tennék semmit.
2016. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!