Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt igazabol is meglehetne...

Panpeter2016 kérdése:

Ezt igazabol is meglehetne valositani?

Figyelt kérdés
Kedves mindenki! Miota lattam a filmet evek ota foglalkoztat a kerdes hogy vajon eloben is mukodne az mi az eredet cimu filmben? Tudom hogy csak film de amugy lehetseges lenne? Imadom a filmet es annyira elgondolkodtat, es jo lenne megtanulni az alom az alomban valo almodas rejtelyet.
2016. nov. 11. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Egyelőre a legtöbb ember az álmait sem kéeps irányítani, nem kéeps felismerni, hogy álmodik. Innen hihetetleünl hosszú út vezetne ahhoz, amit a filmben láttál. Mivel az agyunk angyon kevés részét használjuk ki, elméletileg ha ezt növelnénk - jóval 40-50% fölé -, akkor lehetséges lenne. De ezek elméletek.

2016. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, én néha tudom hogy álmodom, főleg rémálmoknál tudatosul. Túl sok mindent sajnos nem tudok vele kezdeni/irányítani sajnos, még nem jöttem rá, hogyan kéne. Egyszer üldözött valaki álmomban, sarokba szorított és le akart szúrni. Rájöttem, hogy álmodom, és elkezdtem magam csipkedni, meg pofozni, hogy felébredjek. Nem segített, nem ébredtem fel.
2016. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!