Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudok az indavideon...

Miért nem tudok az indavideon filmeket, sorozatokat nézni?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok, és eddig is az indavideon néztem sorozatokat, filmeket, kiírta, hogy jelentkezzek be, mert külföldön vagyok, aztán ennyi, néztem, amit akartanam. Annyi változott, hogy leejtettem a telefonomat, megsérült a kijelző, ezért vettem egy új telefont, erről viszont nem enged filmet nézni, csak kiírja, hogy külföldön vagyok és nem engedélyezett a tartalom megjelenítése. De direkt megnéztem, a régi telefonon ugyanúgy megy, mint eddig, azon tudnám nézni, csak az magától kilép, hívást indít, ilyenek. Szóval mit tehetek? Semmi más nem változott, csak az, hogy másik telefonom van. Légyszi segítsetek!

2016. nov. 13. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj magyar proxyt. Ha esetleg tudsz egyet.
2016. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt hogyan kell ?! 😢
2016. nov. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!