Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sorozatban Xénának kitől...

A sorozatban Xénának kitől van Eva? Mármint ki az apja?

Figyelt kérdés
Elég kicsi korom ota néztem a Xénat. Es arra emlekszem hogy Aresé a gyerek de aztan ugy nez ki megsem övé. Meg akartam keresni azt a reszt mikor kiderült hogy terhes es abba szerintem azis kiderülne hogy ki az apja.

2016. nov. 14. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki. Illetve...Isten (a keresztény).De biológiai apja nincs.
2016. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a választ. Elegge zavaros ez a sorozat.
2016. nov. 14. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát így a mitológiák meg a történelmi figurák kicsit keverve vannak benne, az igaz.

Amúgy azt pl. én sem tudtam, hogy Eva az Callisto reinkarnációja is egyben, csak most láttam, hogy rákerestem. :D

2016. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt ensem tudtam. Csak ugye most volt a tévében az a resz mikor már felnőtt az Eva es átállt Ares oldalára azt hittem o az apja. Mert kicsinek mindig is azthittem hogy o az apja . De aztan kiderült megsem. Mondom akkor kitől van mert azt a reszt sosem talaltam meg.
2016. nov. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!