Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan vannak "sorban" a...

Hogyan vannak "sorban" a LOTR-Hobbit filmek?

Figyelt kérdés
valaki aki szakértő, meg szeretném nézni, de nem tudom hogyan vannak sorban, történet szerint
2016. nov. 14. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Történet szerint a Hobbit volt előbb: Váratlan utazás, Smaug pusztasága, Az öt sereg csatája

Én mégis inkább azt ajánlom, hogy a Gyűrűk urával kezdd, (Gyűrű Szövetsége, Két Torony, Király visszatér) mivel az véleményem szerint egy minden hibától mentes filmtrilógia, ahhoz képest azt utolsó 2 Hobbit film nagyon gyengére sikerült.

2016. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alessnesta13 válasza:
kezd a hobbittal sorban (váratlan utazás, smaug pusztasága, 5 sereg csatája), után gyűrűk ura sorban (gyűrű szövetsége, két torony, király visszatér)
2016. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Az első kommentelő mindent elmondott, én csak annyit tennék hozzá, hogy érdemes a Gyűrűk Ura filmek bővített kiadásait megnézned.


A hobbit film tele van oylan elemekkel, ami nem volta könyvben, nem úgy volt, vagy cska úgy beletették. Ezt fontos figyelembe venni.

És ahogy írták, a 2. rész gyenge, a 3. rész pedig egyszerűen rossz - és sokszor marha gáz.


Én azt javaslom, hogy a Hobbitot - ha a Gyűrűk Ura könyveket nem is akarod esetleg - olvasd el könyvben. Rövid, szépen illsuztrált, és sokkal jobb, mint a filmek.

2016. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!