Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alkonyat-rajongók! Hogy lehet...

Alkonyat-rajongók! Hogy lehet Jasper egyszer ilyen, egyszer olyan?

Figyelt kérdés
Jasper a második rész (Újhold) elején meg akarja támadni Bellát ugyebár. Akkor az hogy lehet, hogy az első rész (Alkonyat) végén, amikor Bella a balett-teremben fekszik, és egy csurom vér, Jasper James kinyírásával foglalatoskodik, és Bella vére nincs rá hatással? Egyszerűen nem értem.
2010. ápr. 29. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert a filmkészítők elszúrták.

A könyvben a végén Edward elmondja Bellának hogy miután leszedték róla Jaspert ki kellett menni neki is meg Emmetnek is a teremből mert csupa vér volt minden.

2010. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajjaj...még mindig nem értem. Bocs, hogy ilyen nehéz a felfogásom, de ez vámpíréknál nem így működik, hogy oké, először kinyírom James-et, aztán kimegyek, mert ja, amúgy nem bírom a vértől megtartóztatni magamat...
2010. ápr. 29. 19:32
 3/6 anonim válasza:
83%
Szerintem ez ugyanúgy rejtély, mint ahogy a válasz a következő kérdésre is: Bella menstruál, ugyebár, miért nem támadja meg minden egyes alkalommal Edward, Jasper stb? Az összes többi nőről nem is beszélve :)
2010. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jóóóóóóóóó :-)))))))))))))) Marha jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
2010. máj. 1. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

14:19


lol :D


de amùgy kèrdező kèzeld el h 100 ève nem ettèl hamburgert

vagy mit tom èn kèpzeld a kajàt amit nagyon szeretsz ès nem ettèl màr olyat 100 ève.....

nah Jasper azèrt foglalkozik elosszor James kinyìràsàval mert hàt kèpzeld h ott van a hamburger egy teremben de ha ott van egy Grizli medve vagy vmi elösszőr muszàly kinyìrnod hogy eljuss a hambuciig!! :)

csak hàt Jasper kedveli is Bellàt stb...szòval itt èrzèsekről is szò van...ìgy hàt erőt vett magàn ès kiment a teremből...plusz azèrt sem bàntotta Bellàt mert a "testvèrènek" a szerelme...èn is megtennèk ennyit a testvèremèrt... :)

2010. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
van amire senki nem gondol... de am szerintem is a filmesek szurták el... mivel a könyvben tényleg kimennek... meg hát eléggé át van írva a forgatókönyv...
2010. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!