Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Jared Leto jokepu?

Szerintetek Jared Leto jokepu?

Figyelt kérdés
En amikor a Rekviem egy alomban es Mr.nobodyban lattam nekem annak a tipikus szepfiunak tunt .En tenyleg nem szoktam ferfira azt mondani hogy szep de o tenyleg szep .A testalkata is szerintem pont jo.MOst a szakall es a hoszu haj szerintem nem epp elonyos neki de igy is jol nez ki....DE az biztos hogy nem nez ki 44 nek en olyan 30 evesnek gondoltam...

#Jared Leto #jóképűség #rekviem egy alomert
2016. nov. 22. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :) Komolyan 44 eves?:o enis csak ugy 30korulinek neztem a tagot :o

Es amugy tenyleg "szep" :DD olyan mint Leo Dicaprio fiatalabb koraban o is inkabb szep volt mar mar gyonyoru :DD, vagy esetleg Tom Payne.

2016. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetertek veled..
2016. nov. 23. 06:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Nagy Sándorban és a 30STM Hurricane klipjébe volt olyan igazán "szépfiú", sőt szerintem egy kicsit nyálgép is.

Szerintem főleg ennyi idősen jobban néz(ett) ki hosszú hajjal/szakállal

Mint mondjuk itt [link]


Amúgy az döbbenet, hogy amellett hogy volt csonkollekció és dagadék, még így is fiatalos :D

2016. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az:)

[link]

2017. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem is kérdés! Alap hogy igen.

Kis túlzással(vagy nem) de szerintem Jared Leto a tökéletes pasi. Minden szempontból. Évek óta követem az életét, a munkásságát. Láttam és beszéltem is vele már. Jared egyszerűen tökéletes.

2018. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Kamus vagy.

2023. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!