Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (SPOILER VESZÉLY: ÉHEZŐK...

(SPOILER VESZÉLY: ÉHEZŐK VIADALA A KIVÁLASZTOTT 2. RÉSZ! ) Csak én bőgtem órákon át Finnick halálakor?

Figyelt kérdés
Imádom az éhezők viadalát és egyértelműen Finnick a kedvenc szereplőm. Amikor meghalt az nagyon szíven ütött. Természetesen más szereplőket is szerettem akik meghaltak pl.Rue de Finnick ő az akinek szerintem igazán nem kellett volna meghalnia. Ti mit gondoltok?
2016. nov. 23. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Utálom, amikor nekem mondanak ilyet, de ha igaz, akkor igaz: A könyvben sokkal-sokkal jobb. Még azelőtt olvastam, hogy a filmről lett volna szó, hirtelen és nagyon nagyon sokkoló. Nekem nem volt kedvenc karakterem, de nagyon sajnálom, hogy meghalt. Akkor sírtam csak, amikor a könyvben halt meg, mivel a filmben már számítottam rá.
2016. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én elkövettem azt a hibát hogy a film négy részét láttam előbb a könyvet csak most kezdtem el olvasni. Ennek ellenére a könyv meglepően izgalmas nekem elvégre sokminden máshogy van mint a filmben.
2016. nov. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!