Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok az alábbiakhoz...

Tudnátok az alábbiakhoz hasonló filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Rekviem egy álomért, A fiúk nem sírnak,Pillangó-hatás, Harcosok klubja,Kémek hídja,Donnie Darko,Whiplash,Mechanikus narancs, VIharsziget, Egy kosaras naplója, Molly Maxwell, Kill your darlings, Dead poets society,
2016. nov. 25. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindegyiket láttam ( 90%-át szeretem is - A Donnie Darkó és a Holt költők társasága az örök TOP 10-ben van nálam), de semmi közöst nem tudok bennük találni, ami alapján "hasonlót" lehet ajánlani. Hacsak azt nem, hogy nem tucatfilmek, hanem igényes alkotások.


De megpróbálom:

Csillagok közt, Halászkirály legendája, Moon, Jákob lajtorjája, Aki király akart lenni, Apokalipszis most, Veszett a világ, Meztelen ebéd, A Fenyvesen túl,Betty Blue

2016. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kijavítom magam, a hasonlóságot inkább az emberek ízlésére értettem - hogy aki ezeket szereti, miket kedvelt még.
2016. nov. 26. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Én is úgy értelmeztem hogy erre gondolsz, így írtam a fileket.

Még kettő:

Angyalszív, Johnny a jóarcú

2016. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eredet, Fedőneve donnie brasco, a titkos ablak, az utolsó szamuráj, a reneszánszember, leharcolt oroszlánok...
2016. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!