Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az válaszoljon, aki ismeri a...

Az válaszoljon, aki ismeri a Doctor who-t! A Doktornak nincs még egy regenerációja?

Figyelt kérdés
Ugye amikor Trenzalore-on volt amikor már haldoklott a repedés adott neki regenerációs lehetőséget.Mert az időlordok 12 szer tudnak regenerálódni. De a doktor még csak 11- szer tette meg, a háborús dokit is beleszámítva! Ráadásul a lehetetlen asztronautában amikor River lelőtte regenerálódbi akart, de mégegyszee lelőtte, így halt meg.
2016. nov. 26. 08:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocs, nem fejeztem be:

Értem én hogy a teselecta robotja volt amit river lelőtt, de azoknak ponrosan hasonlítaniuk kell a személyhez. Most mi van?

2016. nov. 26. 08:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a regeneráció csak egyfajta szimuláció volt, mivel nem a valódi Doktor készült regenerációja volt.
2016. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ellőtte az összes regenerációs lehetőségét. A tizedik Doktor változás nélkül regenerálódott az ellopott Föld/ Az út vége c. epizódokban), mikoris létrejött az emberi klónja.
2016. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem 12-szer tud regenerálódni egy időlord?
2016. nov. 27. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
De, valóban csak 12 alkalommal tud regenrálódni. A 10. doki kétszer regenerálódott, és a háborús doktor regenerációjával együtt van meg a 12.
2016. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Mikor lőtte el a 10. 2- szer?
2016. nov. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!