Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Felhőatlas...

Mi a véleményetek a Felhőatlasz című filmről?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem a kedvenc filmem. :D

Szerintem egy kicsit olyan Ember tragádiája jellegű.



2016. nov. 27. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik kedvencem.
2016. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem tetszett. Én úgy érzem, hogy nem tudtak egy fontos mondanivalót csinálni, így csináltak egy bonyolult, néhol értelmetlen szálkatyvaszt és belemagyaráznak egy csomó mondanivalót. Sokkal jobb filmeket láttam már. Wachowsky-ék Mátrixa jobban tetszik.
2016. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam végig nézni annyira nem jött be.
2016. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a kicsit fellengzős/hatásvadász hangulata miatt nem mondanám kedvencemnek. De ennek ellenére sem rossz.
2016. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nem tudnék róla véleményt írni. Moziban láttam először, teljesen elvárások nélkül ültem be. Találomra választottam a filmet, mert tetszett a címe.

Kb. a felétől végig bőgtem :)

Azóta már sokszor láttam. Mindig találok benne olyan részletet, amire rácsodálkozom, mert eddig észre sem vettem. Hatásvadász? Lehet :)

2016. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
56%

Ehhez a filmhez fel kell nőni. Amúgy itt egy térkép a különböző korokról.


[link]

2017. jan. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Rég kíváncsivoltam rá,ma láttam végre .

Mint minden jobb könyv és film, tanítani akar valamit.


Ez a reinkarnációt.

Ezért ugyanazok a szereplők minden korban.

Nem bizonyít semmit. Nem kell benne hinni.

Viszont jól felhívja a figyelmet arra,hogy milyen kegyetlen az a nézet, hogy az erősebb é a siker többnyire, bár nem végleg.

2017. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 afer ***** válasza:
Nem rossz film, sok spirituális mondanivalóval, de nehézkes kicsit a történet vonalvezetése, ezért sokan abba is hagyják a nézését, mondván: hülyeség az egész. A könyvben nem ugrál a cselekmény a különböző idősíkok között, hanem szépen kronologikus sorrendben mennek az események. A filmben viszont 2-5 percenként más időben találjuk magunkat. A mondanivaló így eleinte nehezen jön le. Később se mindig egyértelmű, hogy ki kinek a reinkarnációja, de a film fő üzenete nagyon ütős.
2019. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!