Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip Girl - Chuck és Blair...

Gossip Girl - Chuck és Blair kapcsolata?

Figyelt kérdés

sziasztok a harmnadik évad vége fele járok és eléggé felidegesített hogy Blair és Chuck szíktottak ugyan is az egész sorozatban kb ők az egyetlen értelmes pár, az elején nagyon nem kedveltem Chuckot csak Dan és Serena fan voltam, de annyira idegesít már hogy mindneki fűvel fával lefekszik és Blair és Chuck kapcsolata végre egy normális Megküzdött kapcsolat volt és izni, és jó volt őket látni. Nos azt tudom, hogy majd összeházasodnak, de így a harmadik évad után mikor jönnek újra össze?


Köszönöm a válaszok! (igen már régi sorozat de még csak most jutottam el odáig hogy meg is nézzem) 18/L



2016. nov. 29. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból az övéké egy se veled se nélküled kapcsolat, de itt konkrétan azt hiszem egy viszonylag nagy szünet volt közöttük, talán a negyedik évad vége felé, de nem vagyok annyira biztos benne. Arra jól emlékszem mi történt a 3. évad utolsó részében, és tudom azt is, hogy utána ami történt, az elég sokáig tartott...
2016. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
39%

4 evad 10.reszenel kb osszejonnek,aztan megint szetmennek.aztan blair louival jon ossze eskuvot terveznek.aztan majdnem megint osszejottek chuckal,elakartak egyutt szokni de balesetet szenvedtek,aztan megint szetmentek.aztan blair osszehazasodik louival,de o csak atverte,igy aztan elvalnak,blair osszejon dannel,aztan ujra chuckal:DD

Erdekes

De nekem is blair es chuck kapcsolata jon be a legjobban :)

2016. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Jézus, NE SPOILEREZZ már ennyire, szerencsétlen még csak most nézi! Így aztán tök érdekes lesz.
2016. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokát még karácsony környékén bfejeztem a sorozatot és hát tudtam a végkimenetelt és Chuck és blair kapcsolata eleve ilyen bonyolult és zűrös de azért több tiszteletet adtam volna a végső nagy bumm szerelemnek amikor végre örökre összekötik az életüket
2017. jan. 5. 01:20
 5/6 anonim válasza:
56%
Na ne mar h meg en legyek a rossz:DD csak valaszoltam a kerdesre:)
2017. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
A kérdés csak annyi volt, hogy mikor jönnek újra össze a harmadik évad után, nem pedig az, hogy írd le az egész kapcsolatukat.
2017. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!