Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek gáz, ha fiú...

Szerintetek gáz, ha fiú létemre szeretem, sőt, egyenesen imádom a gossip girlt?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom mindenki azt néz amit szeret, viszont ennek a sorozatnak a célközönsége inkább a csajok felé irányul, úgy 80-20 %-ban szerintem. Igazából az egyik lány osztálytársam ajánlotta, de azt nem tudja, hogy már 2x néztem végig elejétől a végéig, és még mindig újra nézném. Egyébként ez az egyetlen ilyen sorozat ami megfogott, ajánlották a PLL-t meg a Vámpírnaplókat is, egyik sem tetszett. Fiú vagyok, szeretem a fiús dolgokat, de ez nagyon megfogott. :D

2016. jún. 11. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ps: Chuck és Blair a kedvencem :3
2016. jún. 11. 21:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én is ismerek olyan srácot, aki szereti.
2016. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Attól mert még nem te vagy a célközönsége nyugodtan bejöhet.Jó példa erre a My Little Pony ami kislányoknak készült mégis sok 20-30 éves férfi is szereti.
2016. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor még néztem kb 3 éve, akkor nekem is tetszett, ezzel nem azt mondom, hogy már nem tetszene, hanem, hogy létezik más fiú is akinek tetszik :D
2016. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2018. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz.
2019. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!