Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Oliver kibe szerelmes?

Oliver kibe szerelmes?

Figyelt kérdés

Felicitybe vagy Laurelbe? Csak a 4. évad közepéig láttam a sorozatot. Viszont A Flasht nézem. És most olyan része volt, hogy meg kellett néznem az Arrow új epizódját is. Azt hiszem ez a 5. évad 8. rész. Most össze vagyok zavarodva, mert ebben nekem úgy jött le, hogy Oliver Laurelt szereti.

Én még anno ott hagytam abba, hogy Felicitybe szerelmes.... Akkor most hogy van ez?

(AZt tudom, hogy Laurel meghalt és hogy Felicity és O. szakítottak.)



#arrow #A zöld íjász #The greenn arrow
2016. dec. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én eddig egyiket sem láttam.

De úgy tudom, hogy Oliver Queen a Fekete Kanáriba szerelmes. Kb. mint ahogy Clark Kentnek Lois Lane a társa.

De lehet akkor a sorozatban ez máshogy van.

2016. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Igen, ezt is tudom, hogy így van ez a képregényekben. A sorozatra vagyok kíváncsi.
2016. dec. 2. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a sorozatot néztem.

Felicityvel volt együtt Oliver az utolsó (5.) évadban, de aztán Felicity felbontotta az eljegyzésüket, már nem emlékszem pontosan miért, de azt hiszem Oliver karrierjére vagy a Zöld íjász karakterre hivatkozva.

Mielőtt Laurel meghalt, a kórházi ágya mellett Oliver bevallotta neki, hogy körülményektől függetlenül mindig Ő (Laurel) lesz az igazi lelki társa. Oliver aztán utána többször is megpróbálta meggyőzni Felicityt a szerelmükről, de mindhiába, végül csak barátok maradtak. Bár a legutolsó rész utolsó jelenetében mégsem voltak egyértelműek Felicity érzései Oliverrel kapcsolatban, már csak a szavaiból sem.

2016. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eleinte Laurelbe, de a lány nem szereti viszont

Később beleszeret Felicitybe, és összejönnek, a 4 évadban együtt vannak (nem tudom meddig) aztán szakítanak, mert Oliver ne mondott el egy titkot a lánynak....

Általában a 8. részek a crossover-ek, azaz a többi sorozatból (Flash, Arrow, Legends of Tomorrow)a szereplők találkoznak

Szerintem Oliver Felicitybe szerelmes, már kb a 3. évad eleje óta (randiznak is) és miután szakítanak, utána nehezen tud tovább lépni, de nézd meg :D

Laurel-be szerintem nem szerelmes, mielőtt a lány meghalt azt mondja Olivernek, hogy a fiú volt élete szerelme de tudja hogy a fiúnak nem ő volt...ergo Oliver nem szerelmes Laurelbe

2017. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!