Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon, de nagyon szomorú...

Dóri169 kérdése:

Nagyon, de nagyon szomorú dorama magyarul?

Figyelt kérdés

Szia/sztok.

Nagyon sok Doramát vagy Drama-t láttam már.

[Koreai, Tajvan, Japán filmek sorozatok...]

De... a napokba láttam egy Tajvan sorozatot nagyon sírtam rajta... a vége jó. A címe : Next Stop Happiness [Következő megálló a boldogság] [2009.-es film]

Ha nem gond nem részletezném hogy miről is szól a sorozat...

Azt szeretném kérdezni hogy tudtok-e olyan filmet ami nagyon szomorú, nagyon lehet rajt sírni, a szereplők..viszonylag jók.. [lehet 30 év körüliek is..] de ne annyira idősek... lehet 2010-es filmek is tőlem..sőt nem bánom. De magyar felirattal legyen. Lehetőleg Online.vagy ha letöltős akkor kérek 2 linket hozzá. 1 a részekhez és 1. a feliratokhoz.

Még annyi hogy a vége boldog legyen...nem akarok amiatt IS sírni ha az egyik ...elhunyna vagy..valami...

Örülnék ha több részes lenne kb 25 vagy afölött.

Persze nem lenne jó az se ha nagyon unalmas lenne a sztori [ez alatt azt értem hogy lassan szeretnek egymásba lassan indul be...]


Rengetek filmet-sorozatot láttam már nem túzok de szerintem 80 biztos megvan, Lehet benne vicces jelenetek, de jobbára tényleg valami drámai legyen...

Pl, szét akarják őket választani SIKERÜL is de találkoznak évek múlva, de akkor kialakul egy szerelmi háromszög...vagy nem is tudom mi lehetne benne..akkár betegség is amit sikerül leküzdenie a főhősnek...A lényeg hogy a végén együtt legyenek..:)


Előre is köszönöm



2016. dec. 2. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Angel Eyes, ezen sokat sírtam és nagyon szép volt a sorozat. Ha ismered a BigBang-et akkor Seungri az egyik szereplő benne^^ angolul keress rá ( angel eyes episode 1) és a viki.com-on lehet megtalálni. a hangerő gomb bal oldalán vannak a beállítások, rámész a subtitles-re és a feliratot átállítod magyarra. Ha nem találnád meg az oldalt vagy valamit, írhatsz~
2016. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm sajnos nem ismerem..:(

Viszont az oldalt ismerem, de ettől függetlenül köszönöm szépen hogy segítenél ha elakadnák :)) PUSZII :*

2016. dec. 2. 21:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak most volt rá alkalmam hogy rá nézzek erre a filmre amit küldtél Viki-n...kiderült hogy én már ezt is láttam :( De azért köszönöm szépen a válaszod
2016. dec. 2. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Koizora ez japán én nagyon sirtam rajta:')

más most nem jut eszembe pedig én is rengeteg doramát láttam már:)

Probálj ilyen sorozatokra melodráma cimkével keresni.

2016. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

49 nap ez alapjáraton szomorú történet a vége fele siratos:) tanulságos történet és nagyon szép:3

elöző voltam.

2016. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Secret ezt nagyon tudom ajánlani, aztán esetleg a kill me heal me monjuk ezt valószínű hogy láttad:)
2016. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A koizorát láttam már de köszönöm szépen.:)

A többit nem láttam csak hallottam róluk nagyon szép köszönöm mind azoknak akik írtak :* Azthiszem most egy jóó ideig nem fogok unatkozni :D

2016. dec. 3. 13:33
 8/8 Pali1977 ***** válasza:
Az utolsó dal, 10 liter könny
2017. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!