Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezett Jenna?

Létezett Jenna?

Figyelt kérdés
Tudjátok van ez a szérumfutás es hát hugom meg nézte a mesét leültem vele mert érdekesnek találtam elkezdtem érdeklődni a téma iránt és sok információnak lettem tulajdonosa de az is nagyon érdekelne hogy aki a mesébe volt Jenna balto kis szerelme(kutya) az létezett e még ha nem is Jenna néven?

##szerumfutas
2016. dec. 6. 03:06
 1/1 anonim válasza:

Hát megmondom őszintén nekem kiskoromba az egyik kedvenc mesém volt úgyhogy egyből sejtettem ,hogy erről lesz szó bár azért meglepődtem itt a tini párkapcsolatok témába :D


Ez kb olyan kérdés mint amikor valaki azt kérdezi ,hogy létezett e Rose és Jack a Titanicból? Elképzelhető ,hogy volt egy hasonló szerelmespár vagy egy DiCapriohoz hasonló fiú a hajón aki meghalt de így konkrétan ezt csak a forgatókönyvírók találták ki. Nyilván egy gyerekmesébe is kellett egy cuki szerelmi szál de az a kutya nem létezett. Bár ha jól tudom az igazi kutyát később eladták egy cirkusznak vagy állatkertnek és ott hát hogy is mondjam szóval tenyészkannak használták szóval biztos megismert egy pár tüzes szukát :D A kutyák nem igazán kötődnek úgy egymáshoz mint mi emberek. A falkájukat szeretik és oda tartoznak azaz leginkább egy család gyerekekkel esetleg még egy kutya és ennyi.

Az általad említett kutyáról nincs semmi információ a neten ettől eltekintve lehet hogy Balto párszor átszökött a szomszéd kutyájához :D

Lehet meg is nézem a mesét most hogy mondod.

2016. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!