Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen ázsiai sorozatok...

Milyen ázsiai sorozatok ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval, nagyon szeretem a koreai, thai, japán sorozatokat.:) De mostanában nem nagyon találok olyat, ami tetszik.

Eddig ezeket láttam: orange marmalade,Full house (a 2014-est), Who Are You School.

Gondoltam arra, hogy megnézném a flayfull kiss-t vagy a The Heirs-t..

Segítsetek! Esetleg aki látta már ezeket mit gondol? Vagy a fentiekhez tud valaki ajánlani?



2016. dec. 8. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem láttam őket, de:

Life: Japán, iskolai életről szól azon belül egy lányról akit terrorizálnak, szerintem nagyon jó.

Death Note: Japán, a death note manga/anime alapján készült sorozat. Az első része nagyon gagyi és nem feltétlenül követi pontról-pontra az eredeti sztorit de egyre jobb a sorozat. (ebből is a new age-es az ami szerintem jobb)

Ice Fantasy: Kínai, elfek-varázslás-árulás és persze szerelem ami megjelenik benne, ennél is az első részek azok amik hagynak némi kívánni vallott maguk után - leginkább a számítógépes technikák miatt - de ahogy észrevettem a sorozat haladtával egyre jobb lesz ez is és ami az első részben "aj, de látszik... ez így gagyi" volt az a végére "wow, de menő" lesz xd

2016. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én koreaiakat írnék, nagyon sokat láttam már, és elég jók is.

1. Olyan sorozatok, amelyekben a főszereplő 1-1 kpop idol banda(feltételezem hogy ismersz pár bandát azért)

- To be continued (ASTRO rövid kis webdrámája)

- Dream Knight (GOT7 webdrámája)

- EXO Next Door (nyilvánvalóan az EXO webdrámája)

2. Történelmi

- Faith-The Great Doctor (főhős aki Lee Min Ho átmegy a 21. századba és magával visz egy orvost, aki ott ragad és megígéri hogy segít neki visszajutni, közbe egyre többen kezdenek el érdeklődni a ,,mennyországi orvos" iránt, így LMH feladata megvédeni őt és segíteni neki visszatérni)

- Scarlet Heart:Ryeo (ebben EXO Baekhyun főhős, a sorozat nagyon izgalmas, érdekes, ajánlani tudom)

- Hwarang (ez ugyan december 19 körül kezdődik majd el, de BTS V az egyik főszereplő)

- Love in the Moonlight (Park Bo Gum a főszereplő, én kicsit unalmasnak találtam, de azért élvezhető)

3. Zenés

- Monstar

- K-POP The Ultimate Audition

- You're beautiful

- Dream High

- Dream High 2

City Hunter, K2 és a Healer mind mesterdarab(Lee Min Ho a City Hunterben, és Ji Chang Wook a másik 2-ben, mindkettő rohadt jó, és izgulós, valamint a romantika is cuki)


A többit nem tudom annyira kategóriába sorolni:D

Heirs, City Hunter, Personal Taste, Legend of The Blue Sea, My love from the stars, Healer, The K2, You're all surrounded, My girlfriend is a gumiho, Master's Sun, Cheese in the trap, I Remember You, Page Turner, W - Two Worlds, Cinderella and The Four Knighs, Let's fight, ghost(2PM Taecyeon főszereplő); Kill me, heal me; School 2013, School 2015 - Who are you, To the beautiful you, Angry Mom, Love, Descendants of The Sun, Boys over flowers, Moorim School(VIXX Hongbin főszereplő), Cheer up!, High School - Love on(INFINITE Sungyeol és Woohyun főszereplő)

2016. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, előző vagyok, a Descendants of The Sun előtt a love véletlen van ott, nem egy dorama neve:)
2016. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Boys Over Flowers, oda leszel érte
2016. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végre itt a szünet úgyhogy kezdetét veszi a sorozat maraton!! :))
2016. dec. 22. 15:58
 6/6 anonim válasza:
Jó sorozatozást :D
2016. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!