Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a TVD-ből Kai...

Mit gondoltok a TVD-ből Kai Parker-ről?

Figyelt kérdés
én imádtam őt, nagyon kár hogy megölték, nem is az ő hibája hogy szociopata lett, mert a családja utálta őt, és aztán bezárták abba börtönvilágba, aztán mikor megpróbált kedves lenni, és még majdnem meg is halt Bonnie-ért, épp ő zárta be mégegyszer.... jó az igaz hogy néha majdnem megölte, de azért elgondolkodhattak volna azon, hogy ő egy szociopata, nem kell vele útálkodni... úgy hiányzik....

2016. dec. 8. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

én is nagyon birtam

helyes, és bonnival összeillettek volna

2016. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert Bonenzo se rossz :D
2016. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azert Bonenzo se rossz :D

Kai pedig... Mikor kezdtem volna megszeretni vmi mindig volt :D ugyh vacilalok meg h szerettem-e... Jo mikor tenyleg probalt kedves lenni lehet h akk kezdtem megkedvelni ugyh osszesegeben addig szerettem amig nem tudtam meg h osszekototte Bonnie-t es Elenat ...

2016. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem még az sem tántorított el tőle hogy összekötötte Bonnie és Elena életét :D
2017. jan. 23. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!