Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek bármien anime...

Szerintetek bármien anime karakter meg tudná verni son goku-t mikor super saiyan blue?

Figyelt kérdés
Persze Más anime böl és ha valameik karakter igen akkor miért ?

2016. dec. 10. 05:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

1.bármilyen.

2.animéből

3.valamelyik

4.Hülye kérdés. Valószínűleg senki sem tudná.

2016. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért angol vagyok
2016. dec. 11. 00:41
 3/25 anonim ***** válasza:

Saitama <- One Punch Man animéből.

Mint az anime neve is utalja egy ütésből győz le mindenkit (Nem csak embereket). Ráadásul az ütés egy átlagos ütés. Az első évad végére sikerült egy olyan ellenfelet találnia aki miatt "az átlagosnál erősebb de még mindig nem erős ütés" kellett használni. Nagyon fun anime :D

Nem tudom legyőzné-e de jó meccs lenne szerintem.

2016. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a Narutóból is van esélye Madarának és Itachinak is. Elvégre már akkor genjutsuba kerülne Goku, mikor a harc csak 1 másodperce tart.
2016. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ja,míg Gokuék bolygókat pusztítanak,addig ott menne a genjutsu.Lesből talán genjutsuba tudná helyezni,de ha mindkettő arra megy,hogy kinyírják egymást Goku elpusztítaná az adott területet és kész.
2016. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De genjutsubol nem lehet ki szabadulni vagy az mi ?
2016. dec. 13. 00:58
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát egy Itachi, vagy Madara genjutsujából csak egy másik Uchiha lenne képes kitörni. Goku bármennyire is képes bolygókat szétzúzni, a genjutsut nem lehet. Szóval igen, Itachi és Madara tudna nyerni ellene ezzel.
2016. dec. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
De amúgy eleve hülyeség összehasonlítani,mert Gokuéknak nincs is chakrájuk így nem is kerülhetnének genjutsuba,max csak paralízis genjutsuba,ami már az agyat támadja.Mégegyszer mondom,hogy ez az adott körülményektől is függ,hogy ki hol áll,milyen helyen harcolnak,hány m távolság van köztük.Ha Goku meg Itachi között van 5km akkor mint mondtam,Goku csak felrobbantja az adott területet és kész,de szemtől szemben ha hat rá a genjutsu,akkor Itachi,de olyan még kétlem,hogy megtörténne.
2016. dec. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell chakra egy genjutsuhoz. Vegyük például az Végtelen Tsukuyomit. Az egész bolygóra kihatott, pedig nem csak shinobik lakták. :)
2016. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mert a Naruto világában mindenkinek van chakrája,talán azért...attól,hogy ő nem shinobi és nem tud ninjutsut használni,bármikor megtanulhatná.
2016. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!