Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek bármien anime...

Szerintetek bármien anime karakter meg tudná verni son goku-t mikor super saiyan blue?

Figyelt kérdés
Persze Más anime böl és ha valameik karakter igen akkor miért ?

2016. dec. 10. 05:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egyes állatokat is beleértve.
2016. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Semmi köze a chakrának a genjutsuhoz. Vagyis, csak Itachit érinti, mert kell hozzá chakra, ami neki van. Ha Itachinak meg kéne támadnia egy Goku kaliberű kockát, akkor biztos nem 5 km-ről fog elkezdeni futni felé egy kunaival a kezében. Meglepetés támadás lenne és amint Goku hátra néz, már genjutsuban is van, onnantól pedig vége a harcnak.
2016. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

De köze van a chakrának.A genjutsu alkalmazásakor az ellenfél chakráját kontrollálják.Azért van az is amikor valaki hozzáér a genjutsuban lévő személyhez,hogy megzavarja a chakrarendszerét így a genjutsut is megsemmisíti.

Úgy írjátok le Gokut mint aki hagyná magát,hogy direkt meghaljon.Nem tudom Itachi,hogy kerül 2km-es levegő magasságba.Ezzel az erővel Goku elfingja magát és felrobbant egy 200km-es területet és Itachi meghalt a többi ember halála meg nem érdekli.

2016. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A Földön Kaguya volt az első "ember", aki chakrát használt. Így az ő leszármazottjai is képesek lettek a chakra használatára. De emberek Kaguya előtt is voltak. Akkor tán rájuk nem hat a genjutsu? Gondolkodni kellene egy kicsit. Félreértés ne essék, én sem hiszem, hogy Itachi vagy akár Madara legyőzné Gokut, de azért a genjutsu ugyanúgy hatna rá, ha meglepetésből elkapják, és az elméje nem elég erős, amit nem tudok megítélni, mert nem vagyok annyire DB fan. Csak arra akarok kilyukadni, hogy a genjutsu áldozatának nem feltétlenül kell chakrával rendelkeznie.
2016. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Nem tudom Itachi,hogy kerül 2km-es levegő magasságba."


Mit mondasz?


Egyébként ki mondta, hogy instant Itachi win lenne?!!? Arról van szó, hogy Itachi és Madara győzhetné le esetleg. Nekik van esélyük. Mert másnak aztán tényleg semmi.

2016. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

2 féle genjutsu van,ami az elmét támadja és ami a chakrát,de lehet hogy azok az emberek is rendelkeznek chakrával azóta.

Amúgy a legnagyobb hülyeség összehasonlítani 2 animét.

2016. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Tudod,Goku tud repülni.Egyáltalán tudod is a DBZ-t vagy csak most össze-vissza magyarázol?!Utálom az ilyet amikor valakit túlhypolnak és a Narutoban általában Itachi.Neked pedig ez pont szokásod,az eddigi válaszaid alapján már láttam.
2016. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Összekeversz valakivel, mert én nem buffolok senkit. 1-2 alkalommal válaszoltam ebben a témában, akkor is csak a tényeket, mint mindig. Az pedig tény, hogy Itachi és Madara a két legerősebb genjutsu használó, ergó bármikor csapdába ejthetnek bárkit. Ha ez megvan, akkor győztek. Ennyi.
2016. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
itachi nak és madarának van susanoo juk amivel tudnak repülni
2016. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Valójában csak Madarának, de az érv helytálló. :)
2016. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!