Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik és mikor értik Stewie-t a...

Kik és mikor értik Stewie-t a Family Guy-ból? Néha érti az anyja is?

Figyelt kérdés
Melyik részekben?
2010. máj. 2. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés!

Van talán egy olyan rész is amikor Peter is érti!

Amikor Brian odavizel mindenhova és az apja meg akarja tanítani a wc használatra.

Azt kéri Stewie hogy rakja oda a kezét Peter a wc peremére

Erre Peter azt mondja oké :D

2010. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
erre emlékszem, és szerintem, néha Lois is érti, meg Adam West polgármesterrel is beszél egyszer telefonon (aki mellesleg a kedvenc karakterem a sorozatból).
2010. máj. 2. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
mi az hogy érti? én nem nagyon szoktam nézni a family guy-t, ezért kérdem :D nem értik amit mond vagy micsoda?:D
2010. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Stewie egy kb 1 éves baba mind a 9 talán több évadon át akinek felnőtt férfi hangja van és nehéz eldönteni a nemi identitását. De a kutya, Brian mindig érti, Briant pedig érti az összes többi családtag
2010. máj. 8. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Szerintem a készítők sincsenek teljesen képben, mikor épp mit követel meg a történet. Egyébként valamelyik korai évad egyik részében maguk is feldobták ezt a kérdést hogy ki érti Stewiet.
2010. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amikor a végén az űrből figyelték őket, és az egyik űrlakó megkérdezte, hogy most akkor ki érti a babát?
2010. máj. 12. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra a jelenetre gondoltam.
2010. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az van hogy még maga Seth Macfarlane sincs tisztában ezzel az egész dologgal. :)


De csak gondoljatok az O.J. Simpson-os részre! 7.évad 9.rész

az jön le belőle hogy O.J. ölte meg a volt nejét és az új szeretőjét.

Azonban volt egy olyan rész, ahol Peter okozta a galibát, ő gyilkolt, utána elmenekült és O.J.-t ártatlanul vádolták meg :)))

szal zavaros a dolog

2010. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát ez egy jó kérdés X'D , gondolj arra a részre ha már eljutottál odaáig , mikor clevlendnek vissza akarták szerezni lorettát , akkor ott beszélt stewie és brian és ezt vitatták , szóval mindenki aki nem rokon érti , de viszont volt , hogy a rokonok is megértik egy egy mondatát , de az is lehet, hogy csak nem figyelnek rá XD . Az az O.J egy másik téma :D , néha van kapcsolat a részek között , néha pedig nincs , de ez csak egy u.n cutaway jelenet volt , azokat nem kell komolyan venni :D , pl.: többször is lezúzta peter vagy valaki cleveland házát és ő kiesett a kádjával együtt XD . Vagy volt , hogy megették az 5-ös csatornánáltekivanát és később még szerepelt :D . Viszont az eredeti kérdésre szerintem nincs konkrét válasz talán később kiderül :D .
2010. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!