Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozathoz, hogy kell felirato...

Sorozathoz, hogy kell feliratot beilleszteni?

Figyelt kérdés

Daredevil sorozatot letöltöttem ncore-rol.Majd a felirat.info-rol letöltöttem a hozzá illő feliratot.Azt tudom,hogy egy mappába kell rakni a sorozatot meg a feliratot,majd a felirat végére oda írni,hogy srt. de nem sikerül.Pedig már mind a 3 féle variációt letöltöttem ncre-rol meg több feliratot is de egyik sem jó.


A fura az,hogy filmmel már sikerült.Megnyitottam a filmet majd "felirat fájl hozzáadása"-ra katt és meg is jelent a felirat.A sorozat esetében viszont az írja,hogy "nincs a keresésnek megfelelő elem." VLC-m van egyébként.Köszönöm előre is.


2016. dec. 11. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Át kell nevezni a feliratot ugyanarra, ami a film fájlcíme, csak a végén a pont után értelemszerűen srt. Különben nem is fog működni. próbáld ki úgy! :)
2016. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!