Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking dead,4. évad 13....

Walking dead,4. évad 13. rész? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez a rész Beth-ről és Daryl-ről szól. Amikor rájuk törik az ajtót, Daryl és Beth beszélgetnek. Most akkor Daryl szerelmes Beth-be, vagy csak én értettem félre?

2016. dec. 23. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:

Tudod a kötődés két felnőtt korú, jól kinéző embernél általában szerelmet/szexet jelent.


Clementine és Lee is csak azért nem kúrtak, mert ahhoz Clemnek még vagy 5-7 évvel idősebbnek kellett volna lennie.


Ha ott lenne egy kislány akire vigyáznék, akkor én sem akarnám megdugni mert nem vagyok pedofil. De ha ugyanaz a lány lenne már 16-18 éves, akkor valószínű hogy inkább szexelni akarnánk egymással, semmint hogy kialakuljon közöttünk egy apa-lánya vagy testvéries kapcsolat.

2017. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert valószinűleg egy 40-45 éves férfi telibe szexuálna egy 16-17 éves lányt.

Szerintem a sorozat készítői, és Kirkman sem erre gondolt...

2017. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
amúgy tök jó hogy amikor játszotta a szerepet már 27-28 volt... daryl meg 45...
2019. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!