Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is úgy néz sorozatot,...

Más is úgy néz sorozatot, hogy 8 órán át folyamatosan ott ül és ha vége egy résznek rögtön megy a következőre?

Figyelt kérdés

Előző hét pénteken suli után megnéztem a Breaking Bad 1. részét, aztán nem hagytam abba és egész hétvégén néztem. Hétfőn mentem utoljára suliba, utána délután néztem tovább. Kedd, szerda, csütörtök, péntek és már szombat van 3:48!! Nincs több rész.

Eleve depis vagyok és 1 hete nem beszélek senkivel, magamat is teljesen elhagytam.



2016. dec. 24. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki a szellemi képességei szerint él, és viselkedik. Neked ennyi jutott.
2016. dec. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én max 4-5 részt tudok egymás után megnézni. Ha többet nézek akkor már rosszul vagyok. Fájni kezd a fejem, a szemem, és már a cselekményt sem tudom rendesen követni.

Ilyenkor pár nap múlva, vagy ha legközelebb ráérek akkor folytatom.

2016. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, max 2 rész. Akkor is csak úgy, ha közben leállítom és hagyok magamnak fél óra szüneteket. Amúgy nem bírnám ki és beletekernék.
2016. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 medicopter117 ***** válasza:
Őszi szünetben 1 nap 1 évad :)
2016. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!