Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nem láttam ezeket a filmeke...

Ha nem láttam ezeket a filmeket, akkor szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Nem láttam se a Forrest Gumpot, se a Reszkessetek, betörők filmeket, se egy darab Bud Spencer és Terence Hill filmet. Azt hallotam, hogy ha ezek közül egyiket se láttam az nagy szégyen.
2016. dec. 25. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a Forrest Gump az, aminek tényleg mondanivalója van és érdemes megnézni, a többi csak szórakoztató vígjáték. Nem mondom, hogy rosszak, sőt èn kifejezetten szeretem őket, hatalmas Spencer-Hill és Kevin rajongó vagyok, de nem zavar, ha valakit nem érdekelnek ezek a filmek.
2016. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En a Tronok harcat nem lattam meg az Igy jartam anyatokkalt se...
2016. dec. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Trónokat meg az Így jártamot én se láttam, sőt még a Walking Deadet is csak a játék miatt ismerem, mert a sorozatot nem nézem. :D
2016. dec. 25. 04:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyen és nem vagy szánalmas, de egyszer majd nézd meg őket, nem véletlenül emlegetik őket sokat.
2016. dec. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Az a szégyen, ha valaki azt mondja, hogy ez szégyen.
2016. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen, sőt, vannak olyan alapfilmek, amik nem mindenkit érdekelnek. Az az ember szánalmas, aki ezt szánalmasnak tartja! Én se szégyellem, hogy nem láttam se A keresztapa, se a Mátrix egyik részét se, bemutatójuk alapján nekem unalmasak.
2016. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Keresztapa filmeket láttam, de a Mátrixokat nem. Még az éhezők viadala filmeket se. És egy Halálos Iramban filmet se. Az utolsó Marvel film is amit láttam A galaxis őrzői volt, ami szerintem olyan unalmas mint a Zsivány Egyes.
2016. dec. 26. 01:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem odaírni, hogy 21/f vagyok.
2016. dec. 26. 01:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a Halálos iramban nagyon jó, de Az éhezők viadalát sose nézném meg!
2016. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

éhezőket én se

meg a szuperhősös filmeket se

unalmas mind

szétb*sszák a várost, semmi értelme

2016. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!