Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Carrie Fisher halálával a...

Carrie Fisher halálával a Star Wars 8. és a 9. részének a forgatókönyve teljesen átalakul?

Figyelt kérdés
A 8. rész forgatása már megtörtént. A 9. részt te nem bánnád ,ha 2019 helyett akár 1 év késéssel érkezne, direkt, hogy egy nagyon epic befejezés legyen?

2016. dec. 27. 22:37
 1/8 anonim válasza:
A 9.része szerintem nem csúszik tovább,még rengeteg idejük van rá.A 8.részbe viszont majd bele kell nyúlniuk de az se valószínű hogy később lesz,ha azt nézzük hogy a Zsivány Egyes is belefért újraforgatással együtt akkor nincs félnivaló.
2016. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem zárják le ennyivel. Most, hogy a disney-nél vannak a jogok, még a kakit is kipréselik az egészből, pont, ahogyan a marvel képregénybaromságokkal teszik.

Leia majd megy cgi-ban, ahogyan Paul Walker is, már ha kelleni fog.

2016. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyat olvastam hogy a 8. részben Carrie jeleneteit már felvették, szóval szerintem abba nem lesz nagy belenyúlás, talán annyi, hogy a 9.ből kiírják már

Ma már szinte mindent számítógépesen meg lehet oldani ;)

2016. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha lattad a Zsivany Egyest

SPOILER:

.

.

.

.

Leila hercegno es Tarkin tabornok szamitogeppel volt oda szerkesztve es eszreveheto volt de jol megoldottak

Talan igy lesz a 8. reszben is Leil-val

Bar en is hallottam olyat hogy mar leforgattak a jeleneteket Carrie-vel

2016. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 8. rész már teljes egészében le van forgatva. Csak azt kell majd megmagyarázniuk, hogy Leia miért nincs benne a 9.-ben. Vagy megcsinálják úgy mint a Zsivány Egyesben.
2017. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz CGI Leia, megerősítették:


[link]

2017. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan megérzésem, hogy a 8. részben eleve meghal a karaktere, mint ahogy Han a 7-ikben.
2017. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerződése 3 részre szólt.
2017. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!