Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Úgy tűnik ön kulfoldon van...

Úgy tűnik ön kulfoldon van vagy az internet kapcsolat fut at kulfoldi kőzvetiton. A kert tartalom egyenlore sajnos nem erhető el Magyarorszagon kivulől ezt irja az Indavideo ha valamit akarok nezni ott. Mit csinaljak hogy jo legyen?

Figyelt kérdés

, olvastam neten hogy le kell valami proxyt tolteni s akkor "magyarra valunk" letoltottem azt csinaltam amit irt de semmi se tortent

Valamint telefonon is ez van, windows phone, ha valaki tud arra is megoldast hogy telefonon mennyen irja le le irna?



2016. dec. 30. 23:26
 1/2 S.P.I.R.I.T válasza:
Nekem a telefonon a chrome-al volt ilyen problémám.Ha nem országon belül vagy akkor ne is nézd tovább de ha igen akkor nekem be volt kapcsolva az adatforgalom csökkentő és emiatt nem töltötte be .
2017. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia csak le kell töltened ezt írd be google ba hogy HOLA és tölcsed le ingyenes nekem is ez volt de ez az alkalmazás segit
2017. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!