Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vikingek sorozatban Ragnarnak...

Vikingek sorozatban Ragnarnak ennyi lenne? (SPOILER)

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!



Most őszintén ti kivennétek őt a sorozatból??? Meg most ki hiszi el hogy meghalt....már nem azért. Egyetlen egy halálos sebet sem kapott. A kígyók meg nem halálosak mert akkor akik beledobták azokat már rég megmarták volna.


Egyetlen olyan karakter sincs ami ennyi kiforrt volna mint Ragnar :) De most őszintén szerintetek ki??? Ivar aki ebben a félévadban csatlakozott. Őszintén nekem egyáltalán nem tetszik a karakter. Most lehet mondani hogy ott van Rollo és Björn is de hát...valljuk be Rollo unalmas karakter, Björn az egyetlen aki talán kicsit jobban be lett mutatva mint karakter de a többiek nem nagyon. Egyszerűen nincs kire felépíteni a sorozatot....


A jövőben Ivar valószínű hogy bosszút áll az anyja miatt, utána ráveszi a katonákat hogy menjenek Angliába bosszúhadjáratra de közben megérkeznek Björnék is akik szintén csatlakoznak és együtt mennek majd győzedelmeskedni vagy meghalni.


Ti hogy látjátok ezt?



2016. dec. 31. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Ragnar Lothbrok nevű valós vagy valósnak vélt történelmi személy úgy halt meg, hogy az egy angol király kígyók közé lökte. Így valószínűleg halálosak.


A fiai pedig később megbosszulták őt.

2016. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A 4. évad már kb csak szenvedés volt, az évad 2. fele óta semmi előrelépés nem volt. Unalmas, sheol nincs már az első 2 évad izgalma. Remélhetőleg a fiai majd érdekesek lesznek.
2017. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ajánlom a történelemkönyveket(?).
2017. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Középsulis történelem könyvekben nem említik Ragnart sőt az egész Viking történelemről jó ha van egy fél lecke vagyis 1-2 oldal a könyvben. Annak meg mi értelme van hogy rákeressek a neten hogy hogyan is halt meg ??? Saját magamnak spoilerezném le a történelmet :) De úgy látszik az első válaszoló már megtette.
2017. jan. 1. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ebben mi volt számodra a spoiler?

Megnézted a 15.részt, láttad, hogy Ragnar meghalt és megkérte a fiait, hogy bosszulják meg.

Én ugyanazt mondtam, amit te láttál.

Szóval?

2017. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te látod is amit csak nézel? Már kb az évad elejétől látszik, hogy Ragnar halálára építették az egészet. Ennek így kellett lenni, szerintem kifejezetten pozitív, hogy meg merték ezt lépni. Ivar igenis jó karakter, és simán lehet ezek után rá, Lagerthára, Björnre és Rollóra építeni. Mindegyikük tele van potenciállal. Tény mint mindenkinek, nekem is Ragnar volt a kedvencem, de hát tudtuk, hogy így fog meghalni.
2017. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül már nemis nagyon tudtak mit kihozni a karakterből, ebbe az új évadban már kifejezetten untam a szálát. Amúgy is Vikingek a sorozat címe és nem Ragnar Lothbrok :D Rengeteg szereplőre lehet még építeni a sztorit gondolok Bjornre, Rollora, Ivarra (aki szerintem csúnyán ki fogja végezni Lagerthat) vagy Ubbera.
2017. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kenzo Tenma ***** válasza:

#4 Ebben mi volt a spoiler? Te is láttad már a részt.


Mit gondoltál kimászik a kígyókkal teli gödörből és majd egyedül elgyepálja az angol királyságot?

2017. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!