Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Warcraft, valamint egyéb,...

Warcraft, valamint egyéb, játék alapján készült filmek?

Figyelt kérdés

Épp most dejeztem be a Warcraft: A kezdetek c. filmet, és őszintén, nagyon megtetszett. Nem vagyok biztos benne, hogy van hozzá létező játék, de ha igen, akkor számomra (a többiek állításával ellentétben, miszerint nincs nagyon története) nagyon is jó. Ahogy a végén felálltak az ellenfelek, mindenki bekerült a pozíciójába, ahova kerülnie kellett, tökéletes filmesített előzménye egy játéknak, ahol ezek felek, így állnak egymással szemben.

Leírhatatlanul szeretem ez ilyen filmeket, pláne, ha utána mondjuk keresek róla végigjátszást. Még a "cinematicokat" (bocsi, nem nagyon tudom magyar szóval) is imádom nézni.

Szóval a kérdésem: Vannak még Warcraft filmek? Én úgy tudom, csak ez az egy van, de ha mégis, boldog lennék, ha leírnátok :)

Vagy tudtok más, játék alapján készülő filmeket is?

Gondolok itt akár a Final Fantasyra is például, de az abból készült filmet már láttam.

Előre is köszönöm!



2017. jan. 5. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Oh, elfelejtettem írni...

Mindenféle filmet szívesen fogadnék, de annak örülnék a legjobban, ha kicsit hasonlítana a Warcrafthoz. Világában, mármint. :)

2017. jan. 5. 16:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Warcraft ez az egy van, és sajnos a folytatásra sincs túl nagy esély. Játék alapján készült pl az Assassin's Creed, ami éppen megy a mozikban. Vagy ott van a Perzsia hercege. Ilyen fantasy féle filmet nem igazán tudok még, ami játék alapján készült volna és lenne benne minőség.

De ha tetszik ez a fantasy, a Gyűrűk Urát ajánlom, ha még nem láttad volna.

2017. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Láttam-láttam :)

Én a folytatást egy játékban látom. Mert tényleg olyan baromi jól felálltak az oldalak a filmben is... Nem tudod esetleg, van-e a filmhez kapcsolódó játék?

Fogalmam sem volt, hogy van Assassin's Creed film. A magyar mozikban megy jelenleg? Mert akkor talán van esélye, hogy angolul megnézzem.

Zöld pacsi ment. :)

2017. jan. 5. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos, de az Assassin's Creed megy a mozikban jelenleg is. Én is pár napja néztem meg. :)
2017. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem, utána kell néznem. Mint említettem, jó lenne egy végigjátszást megnézni, mint "folytatás". Bár annyira nem vagyok ismerős a Warcraft univerzummal - csak nemrég kezdtem el érdeklődni utána. Első látásra eléggé hasonlít a Warhammerre amúgy.

Remélem jó lesz :D

2017. jan. 5. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!