Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek megnézhetném...

Szerintetek megnézhetném ezeket a filmeket?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nqgyon szeretem a háborus filmeket/sorozatokat/könyveket stb... Rengeteg filmet láttam már a témában de 18-as korhatáru filmeket nem szoktam nézni. Szerintetek megnézhetném a Fegyvertelen katonát és a Börnyakuakat? Vagy inkább várjak még vele?

2017. jan. 5. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
megnézheted szerintem bőven, de amit én ajánlok legjobban az az Elit Alakulat c. sorozat
2017. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam és a kedvencem :-)
2017. jan. 5. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem is gondoltam, hogy van olyan, aki foglalkozik a korhatárral úgy, hogy nem ő a szülő. :-D


I. vh-s filmből a Nyugaton a helyzet változatlan c. filmet ajálnom


II. vh-sből A háború kísértetei címűt

2017. jan. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az említett két filmet nem láttam, de arra emlékszek, hogy valamikor általános iskola vége felé levetítették nekünk a Schindler listáját és hát elég megrázó volt. Nemrég újra láttam harmincas fejjel, és kb. "röhögve" néztem végig a brutálisabb jeleneteket is.


De nem gondolom, hogy ez káros lenne, csak bírd lelkileg :)

2017. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
röhögve nézted a Schindler listáját? neked kéne a muszájdzseki...
2017. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

35 vagyok, minden délután krimisorozatok mennek a tévében, egyre durvábbak, és van pár hírhedten brutális filmjelenet. Azok után a Schindler listájának egyszerű főbelövős kivégzései már egyszerűen nem érték el az ingerküszöböm.


Az a vicces, hogy felnőtt fejjel pl. a Reszkessetek betörőket sokkal fájalmasabb nézni :D

2017. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!