Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmekben, amikor valaki...

A filmekben, amikor valaki zuhan, vagy kiugrik valahonnan, miért kapálózik össze-vissza a kezeivel és a lábaival?

Figyelt kérdés
Igaz, nem ugrottam még ki felhőkarcolóból és nem zuhantam 10 emeletet, de nem tudom elképzelni, hogy kapálóznék. Van ennek valami haszna? Természetes dolog? Vagy csak hülyén nézne ki, ha nem csinálnának semmit?

2017. jan. 6. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Ösztönösen ezt csinálják.

Nem vagyunk robotok, hogy csak úgy minden érzelem nélkül, vigyázzban állva zuhanjunk :)

2017. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ja. Én se láttam még haptákban zuhanó embert, aki mellesleg halálra van rémülve.
2017. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
63%
Egyszerű: mert így sokkal látványosabb. Filmről beszélünk, ahol az autók is mindig elegánsan pörögnek és robbannak a levegőben.
2017. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Ezeket a jeleneteket általában kaszkadőrrel oldják meg, akinek nem mindegy, hogy hogy ér földet (hálót vagy matracot), ezzel a mozgássorral éri el, hogy ne úgy csapódjon be, ahogy egy próbababa tenné.
2017. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így látványos, ezt kéri a rendező. Ha azt kérné, mozdulatlanul zuhanjon, a kaszkadőr azt is megcsinálná.
2017. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Az első embernek üzenem, hogy inkább nem ugornék ki teszt kedvéért, de ha megteszi, vegye filmre, szívesen megnézem. :)

Ezek szerint valamilyen módon hasznos. Ezért tettem fel a kérdést, hogy ez kiderüljön, köszönöm. :)

2017. jan. 6. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!