Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A D. gray-man hallow ban...

KonX kérdése:

A D. gray-man hallow ban Cross Marian tábornok meghal?

Figyelt kérdés
Csak mert végignéztem és az első részben mikor be nyitnak hozzá akkor úgy mond hallott de amikor még egyszer akkor már nincs ott. csak úgy nem tűnik el egy holt test. És a végén a mikor Alen látja akkor ilyen szellemes ú. azért kérdezem mert a kedvenc karakterem

2017. jan. 10. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a Hallow meddig dolgozta fel a mangát, meg ez a mangában már régen volt, plusz lehet, hogy az anime eltér tőle, nem tudom.

A mangában nagyon úgy tűnt, hogy meghalt.

2017. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi! de engem nagyon aggaszt hogy el tűnt a holt test. és a bíboros a saját fegyverével ölte meg ami lehet hogy nem hat rá. És mivel a rend megfigyelte ezért lehet hogy pont kapóra jött neki hogy egy jó ürüggyel le lépjen (sokszor csinálta eszt) és ha még a manga folytatódik akkor lehet hogy egyszer majd vissza tér ha még él.De köszi a választ :D
2017. jan. 11. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

direkt bizonytalan a dolog, elvileg elég jól el tud rejtőzni, ha akar, aszt hiszem Maria (a halott ördögűző, akit fegyverként irányít) képes őt elrejteni, valami ilyesmi rémlik. De persze semmi sem biztos.

Nekem csak az volt furcsa, hogy ilyen egyszerűen csak lelőtték, amikor elég erős ördögűző.

2017. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cross félt, hogy megtagadja őt az "Ártatlanság" és ezért elbukik, mivel a 14. Noé is megkörnyékezte őt és valszeg Cross nagyobb szerepet játszik a dolgokban.

De amúgy már nagyon zavaros az egész és kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják kigubancolni a szálakat, ha fogják egyáltalán.

De egyelőre úgy tűnik, hogy egyszer a Millennium Earl teljesen eltűnt a föld színéről. Nem tudni, hogy miért, de két részre osztotta a testét és 2 gyerek született belőle: Mana és Nea. Mana felfalta Nea-t annak érdekében, hogy elpusztíthassa a Szívet (ugye az az Ártatlanság, amit keresnek). Így Mana és Nea egyesült, újra létrejött az Earl, aki Mana volt, de Nea bekebelezése és így elvesztése miatt egyre inkább bekattant, de úgy, hogy nem volt annak tudatában, hogy igazából ő végzett Neavel, ezért Manát hibáztatta, tehát a tudtán kívül saját maga egyik felét.

Nea újjászületett egy fiúban, akit megtalált Mana és a kutyája után Allennek nevezett el. Majd Mana halála után Cross vette szárnyai alá, akit szintán megkörnyékezett a 14. Noé azaz Nea.

De hogy akkor ezek szerint Mana, aki haláláig Allennel élt, igazából az Earl volt-e? És ha igen, akkor hogyan tudott meghalni és Earlként visszatérve Akumát csináltatni Manából Allennel, azt nem tudni. Ahogy azt sem, hogy Nea először végzett mindenkivel, kivéve az Earl és Rod, és utána végzett vele az Earl, vagy akkor még Mana volt, vagy mi volt, azt nem tudni.

Egy nagy össze-visszaság lett az egész.

2017. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!