Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto miért nem húsvér bijuu...

Naruto miért nem húsvér bijuu formába változik át? Pain és orochimaru ellen húsvér bijuu volt és a háburúban meg valami világító csakra módban volt mi a különbség a kettő között? és miért nem veszi fel azt a formát?

Figyelt kérdés
Naruto Shippuuden Naruto talied beast mode's
2017. jan. 12. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert az Orochimaru és Pein elleni harcban Kurama kitört belőle. Ezzel erős fájdalmat és sérüléseket okozott neki. Ez egy szorult helyzetben nem egészen célravezető, de akkoriban Kuramát ez még nem érdekelte. Az első "világító chakra" mód lényege az volt, hogy Naruto chakrája Kushina segítségével "legyőzte" Kurama chakráját, és valamennyit kölcsön vett belőle. De amikor már róka formát önt a chakra, akkor már nem elveszi, hanem Kurama önként adja, mert összebarátkoztak. Ekkor már a pecsétet is teljesen feloldja, mert Kurama nem veszi át az irányítást, maximum közös megegyezéssel. Ilyenkor pedig Naruto teste nem alakul át, mint az Orochimaru vagy Pein elleni harcban, hanem csak a chakra önt fizikai formát, akárcsak Sasuke(vagy más Mangekyou Sharingannal rendelkező Uchiha) esetében a Susano'o. Így ha pl. levágják a karját, visszanöveszti. Remélem ezzel segítettem. :)
2017. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen értem de akkor bee meg a többi jinchuriki hogy viseli el?
2017. jan. 13. 22:56
 3/4 A kérdező kommentje:
mert akkor a többi jinchuriki is képes lenne erre és ugyan olyan erős ez a forma mint ha húsvér bijuuvá változna mondjuk a rikudo senjutsuját is igy használja
2017. jan. 13. 23:01
 4/4 A kérdező kommentje:
már eddig az összes rész láttam csak bennem ezek a kérdések vannak meg amire nem ad választ az anime
2017. jan. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!