Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szörny film címének kérése,...

Szörny film címének kérése, amiben a Kraken van? Azt a filmeket keresem amiben poliphoz hasonló szörny, a kraken van benne.

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt láttam a filmet, de nem emlékszem a címére. Amire emlékszek, egy hajón játszódik, amin az embereket csápok ragadják el, és csak a film végén derül ki, hogy a krakenhez tartoznak (úgy rémlik, jól ki lett dolgozva a szörny kinézete).


Ha esetleg van valakinek valami ötlete, kérem írja le, nagyon régóta keresem ezt a filmet, szeretném újra megnézni - élvezni. Előre is köszönöm.



2017. jan. 12. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a A Karib-tenger kalózai: Holtak kincse ugrik be erről.
2017. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál de sajnos nem az. Modernkori fegyverek vannak benne, gépfegyverek stb. Titanichoz hasonló hajó rémlik.
2017. jan. 12. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg még A mélység csápjai
2017. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? Ez minisorozat, de úgy rémlik, hogy egészben adták le anno.

[link]

2017. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ti is írtatok, de sajnos nem az a film. A hajó amiben vannak hatalmas, a szörny a végén teljes valójában megjelenik a hajó belsejében, azt hiszem ahol a táncokat szokták tartani. A szörnynek szerintem Kraken két keze van és persze a csápjai, a feje meg rendesen arca van. Hátha ez így segít valamit
2017. jan. 13. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán a Kísértethajó (Deep Rising, 1998)? Átnéztem a polipos szörnyfilmek listáját a Wikipédián, és csak erre illett rá a leírás.


Így néz ki a szörny abban:

[link]

2017. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az a Film! - Végre megvan, Köszönöm :)
2017. jan. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!